Forum Fandom Kluby i grupy Pomorskie Forum Treka Star Wars w Gdańsku

Star Wars w Gdańsku

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Antikan
    Participant
    #2470

    Możeby się Trójmiasto, a przynajmniej Gdańsk na Star Wars wybrał razem... Niekonieczie na premierę... Zawsze w kupie Trekerów łatwiej wyruszyć na Gwiezdną sagę 😉

    WildRex
    Participant
    #28858

    Pomysl jak najbardziej dobry -> proponuje tak tydz po premierze bo juz powinno luznniej :>

    Voy
    Participant
    #28862

    Ja juz jestem ustawiony ale jesli nie wypali to dam znac.

    Antikan
    Participant
    #28879

    U mnie sesja się rozpoczyna na całego. nie znam jeszcze terminów wszystkich egzaminów, dlatego jak się coś wyjaśni, to dopiero wtedy będę mógł się zadeklarować na jakąś konkretną datę...WildRex ma rację... tydzien po premierze może być już luźniej 🙂

    WildRex
    Participant
    #29195

    Jesli ktos jest chetny to proponowalym czwartek 26 maja, Multikino , seans albo o 18 albo o 20. Kto chetny?? Ja sie i tak na jednej z tym seansow pojawie :>Kwestia jest taka ze mozna by sie zgrac :>

    Antikan
    Participant
    #29206

    Ja rezygnuje z wyprawy na Star Wars w Gdańsku... Siedze w Bydgoszczy teraz szykując się na spotkanie trekerów 28 maja i chyba tutaj się wybiorę do kina...

    Voy
    Participant
    #29214

    A ja juz bylem.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram