Forum Fantastyka Star Wars "Star Wars vs. Star Trek" Spot

"Star Wars vs. Star Trek" Spot

Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • Author
    Participant

Mam nadzieję, że Thrawn dostanie porządne lanie. Lubię gościa (nieźle przykopał Rebeliantom bez użycia debilnych superbroni), ale lokalny patriotyzm musi być 😀

Eviva
    Participant

Pokażesz? 🙂

Zajrzyj tutaj Animacje Evivy.

Nie jest to produkcja na miarę wielkich tego świata, ale można sie pośmiać.

KubikFilm
    Participant

Mam nadzieję, że Thrawn dostanie porządne lanie. Lubię gościa (nieźle przykopał Rebeliantom bez użycia debilnych superbroni), ale lokalny patriotyzm musi być 😀

A tego już nie mogę powiedzić 😀 kto wygra dowiecie się po premierze 😉

KubikFilm
    Participant

Premiera pełnego filmu odbędzie się pod koniec 2009 roku, a zwiastun spodziewany jest pod koniec wakacji.

Toreth
    Participant

Zajrzyj tutaj Animacje Evivy.

Nie jest to produkcja na miarę wielkich tego świata, ale można sie pośmiać.

"D*pa Kronosa" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Eviva
    Participant

"D*pa Kronosa" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ciesze sie, że się pośmiałaś. nie był to dowcip wysokiej klasy, raczej koszarowy, ale czasem trzeba się z czegoś pośmiać, bo życie ponure jest aż strach.

Toreth
    Participant

Niektóre baardzo mi się podobają. Szczególnie ten o zlikwidowanych pieniądzach, ale nie podatkach 😀

W ogóle fajny ten portal, zarejestrowałam się z ciekawości, by zobaczyć, jak się te animacje w ogóle robi. Może sama coś wymodzę, gdy wymyślę jakąś ciekawą historyjkę. Na razie tylko poeksperymentowałam.

Eviva
    Participant

Ja też początkowo tylko eksperymentowałam i to, co zrobiłam, później wykasowałam, bo było kompletnie żałosne. Szybko dojdziesz do wprawy, zobaczysz.

Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram