Forum Fantastyka Star Wars "Star Wars vs. Star Trek" Spot

"Star Wars vs. Star Trek" Spot

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • KubikFilm
    Participant
    #4672

    Witam!!! Jestem tutaj nowy, więc jak dałem temat do nie tego działu co trzeba (bo takiego tu nie widziałem) to przepraszam 😉 Tak więc jak w temacie chciałbym zaprezentować Wam spot reklamowy filmu "Star Wars vs. Star Trek" nad którym teraz pracuję. Bardzo proszę o oceny i komentarze na forum i (jeżeli ktoś może 😉 ) na YouTube ;P

    Oto link: http://www.youtube.com/watch?v=QTaatvJPmx8

    Pozdrawiam i miłego oglądania!

    Aved
    Participant
    #73285

    Na początek: owszem wątek niezbyt pasuje do działu "Opowiadania" 😀 No ale od tego mamy szanownych Adminów, więc jak komuś będzie się chciało to znajdzie lepszy :PFilmik zmontowany bardzo zgrabnie, muzyka pasuje do obrazu, nie ma dłużyzn, pewnien klimat i czytelny sens występują razem co samo w sobie jest bardzo cenne.Życzę sukcesów w dalszej zabawie kamerą.PS: O ktoś przeniósł wątek jak pisałem posta. Spoko ten dział nawet pasuje 😛

    KubikFilm
    Participant
    #73422

    Życzę sukcesów w dalszej zabawie kamerą.

    Dzięki 🙂 choć w tym wypadku to "cyfrową kamerą" 😉 😉 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #73423

    A kiedy konkretnie możemy się spodziewać gotowej produkcji? 🙂

    KubikFilm
    Participant
    #73424

    Hmm premiera jest planowana na koniec 2009 roku, ponieważ byłem do tej pory "nieterminowy" 😉 ale w lipcu powinien pojawić się jeszcze zwiastun, który będzie znacznie dłuższy (3-4 razy) od tego spotu 🙂

    Aved
    Participant
    #73428

    Dzięki 🙂 choć w tym wypadku to "cyfrową kamerą" 😉 😉 😉

    W sumie na jedno wychodzi.

    KubikFilm
    Participant
    #73429

    Noom w sumie tak 😀

    KubikFilm
    Participant
    #73609

    Jeszcze raz zachęcam do oglądania mojego spotu filmu "Star Wars vs. Star Trek" 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Pozdro 😉

    Piotr
    Keymaster
    #73612

    Wiesz, topic tu jest, ludzie go widza i jesli zechca, to obejrza. Takie zachecanie, by topic podbic, szybciej przyniesie Ci opinie spamera niz filmowca. ;> Pracuj, pracuj, chetnie zobaczymy efekty. 😉

    fluor
    Keymaster
    #73627

    Wiesz fajny filmik, ale na razie nie pokazuje za wiele. Sam pomysł naparzanki pomiędzy Galaxy a niszczycielami imperialnymi fajny, ale nie na dłużej niż minutowy spot (w założeniu, że będzie dynamiczny i dobrze zrobiony).

    Eviva
    Participant
    #73632

    Nie zniechęcajcie faceta, niech się stara. Jak ja zaczynałam robic swoje animacje, to też były krótkie i nieporadne, dopiero potem jakoś się rozkręciłam. Pewnie i nasz kolega nabierze rozmachu.

    Jamjumetley
    Participant
    #73634

    Nie zniechęcajcie faceta, niech się stara. Jak ja zaczynałam robic swoje animacje, to też były krótkie i nieporadne, dopiero potem jakoś się rozkręciłam. Pewnie i nasz kolega nabierze rozmachu.

    Pokażesz? 🙂

    Anonymous
    Guest
    #73635

    A mógłbyś dać jakiegoś małego spoilerka, bo za cholerę nie wiadomo co to będzie.

    Barusz
    Participant
    #73641

    Poza tym co było już wymienione, to czepić się można jeszcze tego zbliżenia na Amerykę, kiedy widzimy na ekranie Ziemię. Nawet w przypadku produkcji amerykańskich jest to wyśmiewane (jak w wypadku ostatniej sceny trzeciego sezonu Battlestar Galactiki - "Pewnie gdyby pokazano inne ujęcie naszej planety, to 90% Jankesów nie zorientowałoby się, że to o nią chodzi :lol:"). A tu wygląda, jakbyś do tego chciał nawiązać ;)Ale fajnie, że to pokazałeś czekamy na ciąg dalszy 🙂

    KubikFilm
    Participant
    #73665

    A mógłbyś dać jakiegoś małego spoilerka, bo za cholerę nie wiadomo co to będzie.

    Hmm... no mogę tylko tyle zdradzić, że pełny film będzie trwał ok. 5 min i rozpocznie się od krótkiego prologu, wyjaśniającego w jaki sposób siły Imperium pod dowództwem Wielkiego Admirała Thrawn'a (fani SW wiedzą o kogo chodzi 😉 ) znalazły się w naszej galaktyce. Więcej nie mogę zdradzić 😉

    p.s.

    Oto link dla tych, którzy nie wiedzą kto to jest Wlk. Admirał Thrawn:

    http://www.ossus.pl/biblioteka/Thrawn

    (...) czepić się można jeszcze tego zbliżenia na Amerykę, kiedy widzimy na ekranie Ziemię. Nawet w przypadku produkcji amerykańskich jest to wyśmiewane (jak w wypadku ostatniej sceny trzeciego sezonu Battlestar Galactiki - "Pewnie gdyby pokazano inne ujęcie naszej planety, to 90% Jankesów nie zorientowałoby się, że to o nią chodzi :lol:"). A tu wygląda, jakbyś do tego chciał nawiązać 😉

    Z mojej strony jest to bardziej takie "nawiązanie" do tego skąd wywodzą się obie serie 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram