Forum Fantastyka Gry Star Wars: The Old Republic MMO

Star Wars: The Old Republic MMO

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 56 total)
  • Author
    Posts
  • Silver Phoenix
    Participant
    #108306
    Coen
    Participant
    #108308

    Po piętnastym szykuje się więc ostre granie:)

    Zarathos
    Participant
    #108309

    Ja na TORa wydałem 50 PLNów które wcześniej przeznaczyłem na ZENy do STO (chciałem dorwać się do nowego Sovka) i gram już od miesiąca. Na dłuższą metę wrażenia odbiegły od tego, co odczuwałem jak bawiłem się w trailera. Gra zaczęła mi się podobać i chyba dopłacę do interesu dopóki nie przejdę wszystkich postaci (czyli nie zrezygnuję z subskrypcji). Potem odwieszę na kołek, bo PvP w TORze ssie gorzej niż w STO (a wydawało mi się, że to niemożliwe) i nie będzie co robić. Ale fabuła wydaje mi się na tyle ciekawa, że warto te pięć dych miesięcznie poświęcić na grę. I wiem, że część fabularną mogę za darmo, ale mam tak, że jak mi się coś podoba, to jestem gotów wspomóc właścicieli tego czegoś finansowo. Jak skończę, to poszukam czegoś nowego, a ew. kolejne przejścia tą samą klasą będą już w modelu F2P.

    Dalek
    Participant
    #108325

    Wspomaganie finansowe EA i obecnego Bioware, to jak finansowanie badań nad bronią biologiczną.

    Flashbones
    Participant
    #108332

    Czekam na 15 i powrót do kontynuowania fabuły moimi postaciami, dobrze ze fabula jest za darmo 🙂

    Lembas
    Participant
    #108337

    Po piętnastym szykuje się więc ostre granie:)

    Pomyslało x milonow ludzi...

    Już widze jak sie bedzie przyjemnie gralo na lagach, zapchanych serwerach i z noobstwem begujacym o itemy lub ec.

    Zarathos
    Participant
    #108372

    No fakt. Z jednej strony jest tylko jeden serwer PvE na Europę i zazwyczaj (jak ja gram) jest na heavy, więc jest szansa, że wielu noobów się nie wepchnie. Albo będą się wpychać w pierwszym rzędzie na serwery mniej zapchane czyli RP i PvP. Z drugiej jak będzie duże obciążenie to może dorzucą jeszcze jeden serwer?

    Wspomaganie finansowe EA i obecnego Bioware, to jak finansowanie badań nad bronią biologiczną.

    Wolę finansować broń biologiczną niż lockboxy 😉

    Dalek
    Participant
    #108387

    Dołączona grafika

    Bobby Kotick is pleased.

    Wojciech
    Participant
    #108416

    Dla osób chcących grać w to f2p podaje link z rzetelnymi informacjami co do restrykcji http://dulfy.net/2012/10/24/swtor-free-to-...r-restrictions/ osobiście uważam że jest to śmieszne ale noc cóż...

    Flashbones
    Participant
    #108530

    F2P w SWTOR jest dość tragiczny. Posiadam ten ich „Preferred Status” za to że kupiłem kiedyś grę, ale to aż tak wiele nie zmienia w porównaniu do zwykłego modelu. Mam dostęp do wszystkich moich postaci i do tego co grając odblokowałem. Można jeszcze jakoś przeboleć te ograniczenia nałożone na F2P. Skandalem jest jednak zabranie graczom darmowym 2 z 4 pasków quickbary -tray co w praktyce sprawia że normalna gra jest niemożliwa ponieważ nie można skorzystać ze wszystkich skilli w tym samym czasie, grając wcześniej miałem prawie wszystko zajęte. Brak tych 2 pasków sprawia że rozgrywa staje się bardziej męcząca i mniej skuteczna. Graczowi pozostaje bardziej uciążliwe granie, zakup subskrypcji lub rezygnacja dalszej rozgrywki.

    Silver Phoenix
    Participant
    #108534

    Electronic Arts Polska ogłosiło, że dla polskich graczy abonament zostanie obniżony o połowę – od teraz miesięczna opłata wynosi 29,90zł, nie 59,90.

    http://www.gram.pl/news_9w3iJOi5_Star_Wars...s_za_darmo.html

    Flashbones
    Participant
    #108535

    Tak został już obniżony wczoraj. Jak ktoś naprawdę chce pograć w tą grę to wyłącznie na abonamencie bo na F2P to tylko strata czasu.

    Slawek
    Moderator
    #108605

    http://www.swtor.com/free/features

    Pffffffffffffffffffhehehehehehe...

    Nie.

    Na drzewo EA.

    Melnikor
    Participant
    #108633

    Blah... jak dla mnie to się kwalifikuje do Star Wars Humor.

    r_ADM
    Participant
    #108650

    Czy ja wiem czy na drzewo? Story content to obok samych Gwiezdnych Wojen jedyna rzecz w tej grze warta poznania. Za 5 dolcow mozna miec rzeczy, ktore troche ulatwia rozgrywke; akurat na miesiac bo potem i tak gra sie znudzi ;P

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 56 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram