Forum Fantastyka Gry Star Wars: The Old Republic MMO

Star Wars: The Old Republic MMO

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 52 total)
  • Author
    Participant

Firmy LucasArts i BioWare w końcu przyznały się publicznie, nad czym wspólnie pracują już od półtora roku - zapowiedziały grę Star Wars: The Old Republic, MMO kontynuujące historię słynnych KOTOR-ów.

http://www.gram.pl/news_8g3fGuy0_MMO_Star_...owiedziane.html

No cóż, ten świat ma potencjał - zwłaszcza, jeśli chodzi o erę "przedPalpatine'ową"... Ciekawe, co z tego wyjdzie - i ile będzie kosztowało na miesiąc.

OmegaOne
    Participant

E3 w toku wiec zainteresowani pewnie już widzieli najnowsze cinematic intro. Dla mniej zainteresowanych filmik poniżej.

Oraz nieco starsze dla przypomnienia

Silver Phoenix
    Participant

Mix ucieczki Luke'a i spółki z Gwiazdy Śmierci w "Nowej Nadziei" oraz walki Qui-Gon Jinna, Kenobiego i Darth Maula z "Mrocznego Widma".

Było...

I wyszło po prostu wspaniale. Idealne połączenie obu scen. Każdy trailer lepszy od poprzedniego. Z każdego czuć Moc 😉

Jeśli choć połowa klimatu z filmików ocaleje w grze, przepadnę na długo. Bardzo długo. Kurde, ja chcę TOR-a! Teraz. Już. Natychmiast!

Raany, dawno się już tak na żadną grę nie cieszyłem 😉 Oby mnie nie zawiodła 😛

Slawek
    Moderator

Gameplay wygląda jak porcja naziemna w STO. Design świata i postaci paskudny, przypominający te tandetne seriale CGI i inne bajeczki.Nie twierdzę, że będzie to kiepskie, ale jakoś nie widzę tu nic co by mnie zainteresowało, szczególnie, że BioWare coraz bardziej ostatnio zaniża poziom. Gdyby jeszcze te walki kosmiczne były czymś więcej niż shooterem na szynach/shmupem/minigierką...

Silver Phoenix
    Participant

Gameplay wygląda jak porcja naziemna w STO.

Jakby co - będziesz się czuł jak w domu 😀

jakoś nie widzę tu nic co by mnie zainteresowało

Hmmm... Gameplay rodem z STO? :rotfl:

Gdyby jeszcze te walki kosmiczne były czymś więcej niż shooterem na szynach/shmupem/minigierką...

Tia, po STO można się faktycznie stęsknić za "normalnymi" walkami 😛

A już na poważnie - dla fanów X-Winga i Tie Fightera to będzie rzeczywiście ból. Z drugiej jednak strony - takie np. KOTOR-y obyły się bez nich. I w niczym to nie przeszkadzało 🙂 Powiedziałbym, że wręcz przeciwnie... Fabuła była tak poprowadzona, że nie bardzo było miejsce dla pilotów. To samo miało miejsce w kolejnych odsłonach Jedi Knighta.

No właśnie, fabuła. Wg oficjalnych informacji ma stanowić bardzo istotną część rozgrywki. Gra jest kreowana niemalże na trzeciego KOTOR-a. Ciekawe, ile z tego dostaniemy w rzeczywistości.

...BioWare coraz bardziej ostatnio zaniża poziom

Tego się i ja niestety obawiam. Mam tylko nadzieję, że obniżający się poziom jest efektem przesunięcia co bardziej utalentowanych ludzi do pracy nad TOR-em. Jeśli nie... Może to być największe rozczarowanie w świecie SW.

Elvenking
    Participant

Tu w ogóle brakuje klimatu Starej Republiki... Żołnierze wyglądający jak Klony, Droideko-podobne twory... Ja nie wiem, jakoś to do mnie nie przemawia. Koncepcja MMO też mnie nie jara. Zrobiliby normalnego KotORa 3, gdzie wcielamy się np. znów w Exile'a i poszukujemy Revana to wyszłoby dużo lepiej.

Slawek
    Moderator

Phoenix, jakiż Ty dowciapny ;).

A propos żołnierzy, jeden z kombinezonów zaprezentowanych na trailerze troopera wygląda jak stary model Cylona - http://www.gametrailers.com/video/trooper-...tar-wars/714347

Dołączona grafika

Melnikor
    Participant

Żołnierze wyglądający jak Klony

Cóż ciężko jest uniknąć czegoś takiego kiedy wyposaża się oddziały liniowe w jednolity sprzęt. 😉

Elvenking
    Participant

Chodziło mi oto, że mundury wyglądają jak u Clone Troopersów, którzy byli 4000 lat później...

Match
    Participant

4000?Jak się do tego ma rozwój technologiczny? Bo wizualnie między KOTORem, a filmami nie ma żadnej większej różnicy.

Silver Phoenix
    Participant

To SW, rozwój technologiczny nie za bardzo tam istnieje 🙂

Coen
    Participant

Ano, największy jego przykład jak dla mnie, to to, że za te 25 000 lat miecze świetlne przestały wymagać kabla zasilającego 😀

Romek 63
    Participant

Student stworzył najlepszą grę o Gwiezdnych wojnach

http://gadzetomania.pl/2011/07/14/student-...h-wojnach-wideo

Silver Phoenix
    Participant

Tylko dwa pytania... Jak to zmieścić w pokoju i jak ogarnąć sytuację taktyczną? 😛 W zestawie musiałyby być rolki albo buty sportowe do biegania :PStwierdzenie "potrzebuję szerszej perspektywy" idealnie by tu pasowało 😛

Silver Phoenix
    Participant

Dobra, pora zacząć hype i wyciąganie kasy... 😐

W sklepie gram.pl pojawiły się pre-order packi, będące w moim pojęciu niczym innym jak zaliczką na poczet gry:

http://www.gram.pl/news_8A3lGe,1_Pre_order...ie_gram_pl.html

Dodatki do gry, eciepecie... Super. Tyle, że jak się poszpera chwilkę, to można znaleźć ceny już samej gry.

Edycja standardowa: 179,90 PLN, kolekcjonerska: 450 PLN.

Brak info na temat abonamentu, nawet na temat premiery. Jedyną realną korzyścią jaka widzę, jest dostęp do bety.

Powiem tak: od samego początku ostrzyłem sobie zęby na TOR. Teraz przysiądę sobie łapki. Czyżby gra miała być aż tak słaba, że trzeba jeleni łapać?

Dziękuję, postoję, wrócę do tematu kilka miesięcy po premierze. Żeby nie skończyło się jak z APB...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 52 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram