Forum Fantastyka Star Trek Star Trek XII

Star Trek XII

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 256 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #114569

    Przypomnę, że w Voyagerze mieliśmy Transwarp "ewoluujący" ludzi w gady...

    No i? Przynajmniej mamy powód dla którego nikt nie lata z prędkością warp 10. Innymi słowy - uniknięto tego, co zrobili w ST i STID.

    Na tej samej zasadzie można zacząć analizować Transwarp Excelsiora ze ST3 i dlaczego w późniejszych trekach o nim zapomnieli.

    Bo się nie sprawdził. Excelsior miał zainstalowany eksperymentalny napęd. Dylit w federacyjnych reaktorach destabilizował się przy transwarp.

    Pitmistrz
    Participant
    #114572

    teraz coś sobie przypominam że w którymś TOS, Kirk kazał lecieć z predkością warp 9 smile.gif

    Z tego co pamiętam to nie lecieli więcej niż warp 8 a to i tak wszyscy się stresowali że rdzeń walnie.

    Lo'Rel
    Participant
    #114614

    Słuchajcie, a cos wiadomo nt. premiery DVD? Chyba już była? A na allegro jakieś dwie biedne oferty na BR? Żadnego info na Treku? 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #114619

    W sklepach jest chyba od dwóch tygodni. Już trzy razy płytka była w odtwarzaczu 😛

    Lo'Rel
    Participant
    #114626

    I żeby tak bez echa przeszło... po premierze XI oferty same wypadały z ekranu, steelbooki, twarde, miekkie, dvd, blureje, okładka ciemna, jasna itp. A tym razem bida az piszczy.

    Melnikor
    Participant
    #114666

    Dwa filmiki które jak dla mnie mówią same za siebie za cały film:

    Trailer

    Zakończenie

    mad
    Participant
    #114667

    ale marudzicie.. cieszcie się ludzie że coś się dzieje w tym uniwersum.

    Melnikor
    Participant
    #114668

    Hmm... bo nie każde działanie w uniwersum wychodzi mu na dobre?

    Piotr
    Keymaster
    #114675

    W 2009 dystrybutor chętniej promował film. Np. u nas był konkurs sponsorowany. A teraz jakoś ciszej.

    Lo'Rel
    Participant
    #114692

    Ciszej... Kompletnie nic. Chyba nie chcą sobie zarobić paru dolców w Polsce.

    Barusz
    Participant
    #115886

    No i jest nominacja do Oscara za efekty.

    fluor
    Keymaster
    #117286

    Znalazłem bardzo ciekawą recenzję/analizę dwunastki na Orion-Tokra.

    Slawek
    Moderator
    #118911
    Lo'Rel
    Participant
    #119262

    Natrafiłem wczoraj na C+ na ST:ID. Wytrzymałem pięć minut. Zrozumiałem, że nie mogę patrzec na ten film, przy scenie w której Enterprise jest atakowany nad Księżycem, a Bones jak gdyby nigdy nic eksperymetuje z triblem. Nie leczy rannych, nie dowodzi akcja medyczną. To absolutnie najgorszy i nagłupszy ST jaki kiedykolwiek powstał. Ludzie odpowiedzialni za ten film nie powinni nigdy więcej zabierać się to uniwersum. Dno, dno i jeszcze raz dno.

    Eviva
    Participant
    #119751

    Popieram przedmówcę. Dodam tylko, że ST 2009 wydawał mi się dość marny, póki nie obejrzałam STID. Teraz wydaje mi się wcale nieszły, a na pewno miał w sobie więcej Treka. Osobiście rozwaliła mnie scena, w której torpedę rozbraja nie saper czy w ostateczności inżynier, a pokładowy lekarz i pani biolog. Logika aż strach.

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 256 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram