Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek XII jak Dark Knight?

Star Trek XII jak Dark Knight?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #5675

  Według producenta Bryana Burka nowy Trek będzie miał znacznie więcej nowinek niż widzieliśmy dotychczas w jakimkolwiek innym filmie. Ponadto aspiracjami XII przewyższa XI - ma być po prostu lepsza w każdym aspekcie. Zarówno fabuła, postacie jak i powiązania między nimi. Burk porównuje to do sytuacji mającej miejsce po Batman Begins (Batman: Początek), która w konsekwencji zaowocowało powstaniem The Dark Knight.

  [more]Burk stwierdził zarazem, że robienie lepszego filmu nie oznacza tylko pompowania w niego większej kwoty pieniędzy, ale też będzie się przejawiało w rodzaju historii opowiadanej na jego łamach.

  Etap preprodukcyjny rozpocząć się ma w grudniu tego roku, zdjęcia zaś w roku przyszłym.

  Źródło: Trek Today[/more]

  perekel
  Participant
  #91252

  robienie lepszego filmu nie oznacza tylko pompowania w niego większej kwoty pieniędzy, ale też będzie się przejawiało w rodzaje historii opowiadanej na jego łamach.

  Pożyjemy, zobaczymy. 😮

  Infango
  Participant
  #91254

  niech tylko nie wciskają mleczarni jako wnętrza statku kosmicznego 🙂

  Bartas
  Participant
  #91260

  Nie pasuje mi to porównanie. Że niby co? Tak jak tam był nowy Joker i Dwie twarze tak tu będzie Khan i Vger? Jeśli ma to być opowiedzaenie tej samej historii jeszcze raz to ja jestem na nie.

  Lo'Rel
  Participant
  #91261

  Nie nie, chodzi raczej o sam schemat ewolucyjny produkcji. Pierwsza część była jakby wprowadzeniem, druga będzie rozwinięciem. Ambicje mają, owszem, byle tylko na tym się nie skończyło.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram