Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek XII jak Dark Knight?

Star Trek XII jak Dark Knight?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Participant

Według producenta Bryana Burka nowy Trek będzie miał znacznie więcej nowinek niż widzieliśmy dotychczas w jakimkolwiek innym filmie. Ponadto aspiracjami XII przewyższa XI - ma być po prostu lepsza w każdym aspekcie. Zarówno fabuła, postacie jak i powiązania między nimi. Burk porównuje to do sytuacji mającej miejsce po Batman Begins (Batman: Początek), która w konsekwencji zaowocowało powstaniem The Dark Knight.

[more]Burk stwierdził zarazem, że robienie lepszego filmu nie oznacza tylko pompowania w niego większej kwoty pieniędzy, ale też będzie się przejawiało w rodzaju historii opowiadanej na jego łamach.

Etap preprodukcyjny rozpocząć się ma w grudniu tego roku, zdjęcia zaś w roku przyszłym.

Źródło: Trek Today[/more]

perekel
    Participant

robienie lepszego filmu nie oznacza tylko pompowania w niego większej kwoty pieniędzy, ale też będzie się przejawiało w rodzaje historii opowiadanej na jego łamach.

Pożyjemy, zobaczymy. 😮

Infango
    Participant

niech tylko nie wciskają mleczarni jako wnętrza statku kosmicznego 🙂

Bartas
    Participant

Nie pasuje mi to porównanie. Że niby co? Tak jak tam był nowy Joker i Dwie twarze tak tu będzie Khan i Vger? Jeśli ma to być opowiedzaenie tej samej historii jeszcze raz to ja jestem na nie.

Lo'Rel
    Participant

Nie nie, chodzi raczej o sam schemat ewolucyjny produkcji. Pierwsza część była jakby wprowadzeniem, druga będzie rozwinięciem. Ambicje mają, owszem, byle tylko na tym się nie skończyło.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram