Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek XI - wielki przegrany w Critic's Choice Awards

Star Trek XI - wielki przegrany w Critic's Choice Awards

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #5311

    Wczoraj miało miejsce rozdanie Critic's Choice Awards. Jest to pierwsza tegoroczna gala tego typu, celebrowana w Hollywood Palladium. Niestety, najnowszy Star Trek został całkowicie pominięty przy rozdawaniu nagród, mimo nominacji w aż pięciu kategoriach.[more]

    Oto zwycięzcy poszczególnych kategorii, w których o nagrodę walczył Star Trek:

    • Najlepszy Film Akcji: Avatar
    • Najlepszy Zespół Aktorski: Inglourious Basterds
    • Najlepsze Efekty Dźwiękowe: Avatar
    • Najlepsze Efekty Wizualne: Avatar
    • Najlepsza Charakteryzacja: District 9

    Kompozytor muzyki do Star Trek - Michael Giacchino, otrzymał nagrodę za ścieżkę dźwiękową do filmu Up (muzyka ze Star Treka nie był nominowana).

    Być może Avatar jest na najlepszej drodze do Oscara, szczególnie biorąc pod uwagę jego stronę wizualną. Oprócz nagród wymienionych powyżej, Avatar wyróżniono za Montaż, Scenografię oraz Zdjęcia. Przegrał jednak z filmem The Hurt Locker w kategorii Najlepszy Film i Najlepszy Reżyser.

    Wiele gwiazd nowego Star Treka było obecnych na gali, w tym: Chris Pine, Zoe Saldana, Anton Yelchin, Zachary Quinto, i John Cho. Quinto i Saldana wręczali także nagrody. Oto zdjęcia.

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Źródło: TrekMovie[/more]

    Dragon
    Participant
    #84747

    Jestem zadowolony z wyników, to że nowy trek nic nie dostał, trochę szkoda ale w sumie muszą bardziej się postarać (nie powiem, jedenastka była dobra ale w moim rankingu trekowym jest w gdzieś w połowie listy). Avatar zasłużył, trochę szkoda mi Dystryktu, bo to rewelacyjny film ale miał pecha trafiając na silną konkurencję.

    Dzikowy
    Participant
    #85143

    Też uważam, że nowy trek zasłużył co najwyżej na kilka Malin, a te pewnie go nie ominą. Aktorsko to nawet Nemesis go wyprzedził, a pod innymi względami... szczerze - make-up i światło wygrywa FC, scenariusz, muzyka i reżyseria - VI, efekty - IV.Jeżeli następny będzie równie banalny, to będzie to pierwszy trek, którego nie obejrzę.

    Pitmistrz
    Participant
    #85145

    Ja oglądam każdego treka, przynajmniej z szacunku do całej serii.A ten nowy nie jest wcale taki zły chociaż podoba mi się jako film nie jako trek.I musicie przyznać muzyka jest piękna.

    Dzikowy
    Participant
    #85146

    Nie, jest banalna. Porównaj sobie z muzyką tego autora w Iniemamocnych.

    Pitmistrz
    Participant
    #85147

    Mi się podoba. :grozba:

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram