Forum Fantastyka Star Trek Star Trek XI w IMAX

Star Trek XI w IMAX

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Jean-Luc
    Participant
    #4500

    Witam,Gdyby kogos interesowalo to mam (niesprawdzone jeszcze, ale pracuje nad tym) informacje, ze ST w polskich IMAXach bedzie prawdopobobnie tylko w w Warszawie, jesli w ogole. Co ciekawe, na kinoimax.pl wyszukiwarka pokazuje repertuar do 24 kwietnia, po ktorym od razu nastepuje 8 maja. Nic jeszcze pod ta data nie ma, ale ewidentnie cos sie kroi (wrzucilem screena ze strony na trekkie.pl - mam nadzieje, ze post nie poleci pod pozorem bycia spamem ;)pzdr.

    fluor
    Keymaster
    #70570

    Spamem to nie jest, też staramy się czegoś konkretnego dowiedzieć 🙂

    Vashar
    Participant
    #70680

    Witam,

    Nie wiem jak w Imaxie, ale w Multikinie już wyłożyli ulotki. 😉 Nie miałem zbytnio czasu, żeby się rozglądać, ale plakatów nie zauważyłem.

    Dołączona grafika

    Xalein
    Participant
    #70683

    Ja wczoraj znalazłem ulotkę w Heliosie w Katowicach.

    Jean-Luc
    Participant
    #71220

    Witam,Niestety wykrakalem, w Polsce nie bedzie ST w IMAXach.P.S. Co do ulotek to najwczesniej zaobserwowalem 9 kwietnia w Cinema City w Lodzi

    fluor
    Keymaster
    #71221

    To smutny dzień dla trekkerów w Polsce... Niewiele na to wskazywało, ale po cichu liczyłem, że podejdą do Treka jak do normalnego fajnego filmu, ale...

    Jean-Luc
    Participant
    #71222

    Chcialbym sie w tej materii mylic, ale niestety info jest wlasciwie prosto z UIP.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram