Forum Fandom Kluby i grupy ISS Paradox Star Trek XI - premiera w Warszawie

Star Trek XI - premiera w Warszawie

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #4575

    8 maja, kino jeszcze nie wybrane, ale najpewniej Multikino w Złotych Tarasach, Kinoteka lub Atlantic, godzina około 19-20. Czy są chętni? 🙂

    Poniżej lista osób zainteresowanych...

    • fluor
    • Asia fluorowa
    • Kanclerz - znajomy fluora
    • Misiek - znajomy fluora
    • chatI
    • Velo
    • The_D
    • Una z entuzjazmem
    • waterhouse
    • Aved
    • Xaric (Avangarda)
    • Smok (Avangarda)
    • Eric Keitel/Ariel (KMOA/Avangarda) + dwie kumpele z psychologii
    • tu możesz być Ty 😉
    Aved
    Participant
    #71531

    Zostało pięć dni. Naprawdę nie wiadomo jeszcze nawet, w którym to będzie kinie??

    fluor
    Keymaster
    #71538

    Aved: celujemy w multikino (Złote Tarasy), ewentualnie inne w centrum. Wejdź na strony internetowe tych kin i sam się przekonaj 🙂

    Dalek
    Participant
    #71541

    Aved: celujemy w multikino (Złote Tarasy), ewentualnie inne w centrum. Wejdź na strony internetowe tych kin i sam się przekonaj 🙂

    Multikino w Złotych jest najdroższe ;P.

    fluor
    Keymaster
    #71549

    OK, a które kino w okolicach centrum polecasz pod względem ekonomicznym?

    The D
    Participant
    #71559

    Właśnie przeglądałem stronę Atlantica i okazało się że mają fajne zniżki dla studentów 🙂

    Zdaje się też, że w Kinotece premiery nie będzie:

    http://83.18.98.178/kinoteka/(lom3gbudljug...55)/Events.aspx

    W okolicach centrum jest jeszcze Kino Femina.

    Aved
    Participant
    #71565

    Jaka szkoda, że nie jestem studentem 😀 Szczerze to ceny mnie dość średnio interesują, grunt żeby był fajny film (oby) i fajna atmosfera małego kina, jak w Iluzjonie na Gwiezdnych wojnach - tam było zaje**ście. Poza tym możliwe, że nie idę sam - tym ważniejsze jest drugie i trzecie.Btw. wpisalem na forum multikina żeby może zrobić maraton Star Treka, oczywiście zainteresowanie tamtejszych jest dość marne. Napiszcie, że pójdziecie to może zorganizują maraton np. 6 lipca - dzień po Avangardzie i Treksferze, kiedy w wawie będzie wielu trekkerów taak

    fluor
    Keymaster
    #71566

    Maraton fajny pomysł, pytanie ile osób trzeba by zebrać żeby takie coś miało sens... może łatwiej mały maratonik na samym konwencie wieczorem? 😉

    The D
    Participant
    #71571

    i fajna atmosfera małego kina, jak w Iluzjonie na Gwiezdnych wojnacherów taak

    W Feminie mają taką kameralną salkę, ale premierę pewnie dadzą do większej.

    Aved
    Participant
    #71573

    Maraton fajny pomysł, pytanie ile osób trzeba by zebrać żeby takie coś miało sens... może łatwiej mały maratonik na samym konwencie wieczorem? 😉

    30 - 40 osób to rozsądna liczba, jeśli nie zażyczymy sobie jakichś filmów z kosmosu (wersja nieremasterowana raczej odpada :cry:). Przy konwencie to nawet realne.

    Btw. robimy offtopa...

    Btw2. jednak idę sam (wiem że nikogo to interesuje ale chciałem powiedzieć)

    fluor
    Keymaster
    #71576

    Offtop ale nie do końca, bo dotyczy Mazowsza w jakiś sposób... to może z nami pójdziesz zamiast tak sam 😉

    Eviva
    Participant
    #71621

    Gdyby to było Multikino, może jakimś cudem bym zdążyła, ale pewności mieć nie mogę. Te badania to rzecz dosyć ważna i nie moge się z nich urwać, gdyż po prostu nie ma nikogo na zmianę, a ktoś musi obsługiwać spirometr. Pacjenci sami się nie przebadają. Chyba żeby jakimś cudem w ostatniej chwili przesunęli całą sprawe na inny dzień, o co się modlę do wolkańskich bogów.

    fluor
    Keymaster
    #71629

    Dobra wiadomość jest taka, że w Złotych Tarasach będzie Trek:

    Witam,

    Premiera filmu " Star Trek" odbędzie się 8.05.2009r. niestety jeszcze nie posiadamy godzin wyświetlania seansu. Repertuar będzie dostępny w dniu jutrzejszym w godzinach popołudniowych na naszej stronie.

    Pozdrawiam

    Multikino Złote Tarasy

    ul.Złota 59

    00-120 Warszawa

    tel.022 201 16 00

    Zarathos
    Participant
    #71667

    To mogę Wam, Warszawiacy, kurde, pozazdrościć. Bo u mnie Treka nie będzie. Ale niedługo jadę do stołecznego miasta Krakowa, więc się odkuję 😛

    fluor
    Keymaster
    #71670

    Zarathos, zapraszamy do Warszawy 😉 Jak chcesz możemy Ci załatwić oprócz premiery jeszcze występ w tv ;)Lista osób idących na premierę powoli się wydłuża... 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram