Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek XI jednym z najbardziej oczekiwanych filmów roku

Star Trek XI jednym z najbardziej oczekiwanych filmów roku

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #3656

  Jak poinformowało USA Today Star Trek XI jest jednym z ośmiu najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Na tej liście znalazły się też m.in.: The Chronicles of Narnia: Prince Caspian, Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull i nowe X-Files.

  [more]

  Jak widać czeka nas "festiwal odgrzewanych kotletów". Czy J.J. Abrams, reżyser i pomysłodawca nowego Treka będzie w stanie mimo to dostarczyć nam produkt zawierający krztynę oryginalności i innowacji? A nawet jeśli, to czy taka innowacyjność i oryginalność przemów do starych fanów? "Chcę by ten film dotarł także do ludzi, którzy nigdy nie widzieli Star Treka, lub myślą że jego dni są policzone" - powiedział Abrams. W dalszej części wypowiedzi pojawiło się też dość dziwne zdanie "Film nie będzie cierpiał na przypadłość tradycyjnych prequeli, nie będzie wiadomo czy wszystkie postacie przeżyją."

  Źródło[/more]

  Zarathos
  Participant
  #56794

  Jeżeli to "nie wiadomo, czy wszyscy przeżyją" miałby okazać się prawdą, to może ST XI będzie wstępem do nTOS'a. Zrobienie TOSa od początku na takiej zasadzie jak zrobiono nBSG - pod młode pokolenie co prawda zabierze Trekowi starych fanów (najpewniej), ale za to niemal a 100% (o ile serial byłby dobrze zrobiony) trafi do młodego pokolenia.Oby, oby.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram