Forum Fantastyka Star Trek Star Trek w UE, nie UFP :)

Star Trek w UE, nie UFP :)

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Dzikowy
    Participant
    #5292

    1. Przestrzeń, według przyjętych przez zainteresowane strony stosownych przepisów mających znaczenie, zarówno pod względem społecznym, gospodarczym, jak i prawnym, jest ostatnią rubieżą.2. Zważywszy na przyjęte przez Zjednoczoną Federację Planet stosowne przepisy powołujące Gwiezdną Flotę.3. Zważywszy na umowy wielostronne zawarte stosownymi dokumentami przez Zjednoczoną Federację Planet i państwa trzecie.4. Zważywszy na cele, zobowiązania oraz idee będące dorobkiem prawnym Zjednoczonej Federacji Planet.5. Zważywszy na rosnącą potrzebę pokojowej ekspansji, rozwoju naszej wiedzy oraz konieczność zrównoważonego rozwoju w celu poprawy dobrobytu ludności Federacji.Oświadczamy:6. Niniejsze rozporządzenie wdraża w życie przedstawione Komisji opinie dotyczące podróży statku "Enterprise".7. Zgodnie z wytycznymi kontynuuuje on misje w sposób regulowany stosownymi przepisami, w celu:a) badania obcych światów;:cool: poszukiwania nowych ras i nowych cywilizacji z poszanowaniem przepisów zawartych w dyrektywach Gwiezdnej Floty, zwanych dalej dyrektywami;c) zgodnie z postanowieniami 85 ramowego programu Zjednoczonej Federacji Planet dotrzeć tam, gdzie nikt jeszcze nie był, które do miejsce zostało określone stosownymi przepisami zatwierdzonymi przez Komisję i Radę.8. Niniejszy dokument wchodzi w życie w 30dni od jego opublikowania.

    #84282

    TYLKO Zważywszy na miłość do Star Treka, którą moja osoba darzy podmiot powyższego dokumentu, byłam w stanie ów dokument przeczytać.

    Dzikowy
    Participant
    #84290

    Siedziałem nad takim bełkotem 30h non stop, to mi głowy wlazło i musiałem wylać. 🙂

    #84299

    Wiesz... Jak mnie każą programować albo jakiś projekt oddać, to czasami, w drodze na uczelnię, zaczynam się zastanawiać jakie instrukcje warunkowe zawiera mój program do odtwarzania muzyki w telefonie... 😮 Powyższy tekst Twojego autorstwa jest świetny. Pokazuje, że... Treka znajdzie się wszędzie. 🙂

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram