Forum Fandom Kluby i grupy IKC Kronos Star Trek w Lublinie =>

Star Trek w Lublinie =>

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • Author
  Posts
 • ufyjolk
  Participant
  #2628

  Dzisiaj powstał Lubelski Klub Trekowy:dwie osoby: ufyjolk i Gobbo zdecydowały się go utworzyć!Czekamy na chętnych!Pozdrawiam!

  Pah Wraith
  Participant
  #33479

  Gratuluję w imieniu całego MPIRu i życzymy szybkiego rozmnożenia się 🙂

  ufyjolk
  Participant
  #33517

  Wielkie dzięki i zapraszam wszystkich lubelskich trekkerów, lub ludzi trekiem się interesującymi!!!Już niedługo (mam nadzieję 🙂 ) ruszy nasza stronka i forum!O adresie poinformuję tutaj!Pozdrawiam!

  Piotr
  Keymaster
  #33520

  Co do forum - pewnie zauwazyliscie, ze kilka grup trekerow ma na forum trek.pl swoje dzialy regionalne. I dla Was moglibysmy to zrobic, jesli bedzecie chcieli. Oczywiscie warunkiem jest organizowanie spotkan, oglaszanie ich i pisanie raportow. Pokazcie, ze dzialacie - to dobry sposob by zachecic innych fanow do spotykania sie.

  ufyjolk
  Participant
  #33521

  W nocy powinna ruszyć nasza stronka (wersja beta 🙂 ), ale bardzo chętnie wzięlibyśmy dla siebie kawałek tego forum :)Umieszczalibyśmy tam info o spotkaniach, ważniejsze informacje ze stronki no i link dla zainteresowanych :)Można by tak?Pozdrawiam!

  Piotr
  Keymaster
  #33523

  Mozna, ale dobrze by bylo, zebyscie najpierw cos zorganizowali, zamiescili jakis raport... 😉 Wtedy bedziemy mogli zadzialac w tej sprawie.

  ufyjolk
  Participant
  #33524

  Zasadniczo jedno spotkanie było => cały dzień oglądaliśmy ST i podczas czołowki jednego odcinka oficjalnie założyliśmy Lubelski Klub Trekowy, więc jeżeli to wystarczy, to mogę napisać z tego raport :)pozdr

  Piotr
  Keymaster
  #33525

  Rozumiem Twoj zapal i chec dzialania, ale jedno dwuosobowe spotkanie to jeszcze ciut malo. 🙂 Zrobcie stronke, pokazcie, ze macie co zamiescic w takim dziale, pomyslcie o jakichs planach na przyszlosc. Nic na szybko. I wezcie tez pod uwage to, ze przez jakis czas moze Was nie byc wiecej. Nie zniechecajcie sie tym. 😉

  ufyjolk
  Participant
  #33527

  OK. thxpozdr!

  ufyjolk
  Participant
  #33877

  Strona LKT: http://lubkt.ath.cx/

  Zapraszam!!! 😀

  Gosiek
  Participant
  #33897

  Fajnie, że stronka ruszyła, mam nadzieję, że bedziesz informować o zmianach na niej. Jeżeli można coś zasugerować, to imo ukrycie części zasobów strony przed odwiedzającymi nie jest na samym początku dobrym pomysłem. Owszem można robić działy zamknięte, ale jaki jest np. sens nieudostępniania listy użytkowników? Ktoś szukający znajomych trekerów nie będzie miał nawet możliwości przejrzenia tej listy i sprawdzenia czy oni tam są, co imo jest zbędnym utrudnieniem. Wiem, że rejestracja trwa krótko, ale zawsze może potencjanych trochę chętnych zniechęcić.

  Senok
  Participant
  #34168

  Dobra dobra...

  O ile mnie pamięć nie myli, to trek w Lublinie mniej lub bardziej oficjalnie istnieje już od 14 kwietnia 2001 roku - jako Lubelski Terenowy Oddział POGF "LOT" działał pod dowództwem EMH'a. Przez 2-3 lata działał dosyć sprawnie, później bywało różnie. To co zostało z "LOT-u" można teraz znaleść na stronach http://www.ikckronos.prv.pl oraz zaktualizowana strona http://www.ikckronos.end.pl .

  Ufyjolk sporo zamieszał w Lublinie, ale dobrze, bo Trek w Lublinie dzięki niemu jeszcze bardziej odżył.

  Jednak Lubelski Klub Trekowy, to drugi pomysł na Treka w Lublinie; pierwszym był "LOT".

  * To takie małe sprostowanie (jeśli mogę?) od starszego stażem Trekkies'a z Lublina, co by nie było, że jesteśmy tu w Lublinie zacofani etc. względem reszty Polski.

  Pozdrawiam...

  Senok

  P.S.1: Oficjalna informacja o tym, że Trek w Lublinie jest, można znaleźć na stronie http://www.startrek.pl/stwpl.php?op=ShowKat&kid=10 - drugie info od góry, tylko nie wiedzieć czemu - ze starym linkiem?

  P.S.2: Co do spotkań... też się one odbywały, mniej lub bardziej regularnie, ale były. Bywało na nich, jak pamiętam, nawet do 5-7 osób (może, to niewiele w porównaniu z innymi T.O., ale...), również sympatycy Treka i Trekkies'i, których oficjalnie w LOT-ie nie było.

  Pah Wraith
  Participant
  #34222

  P.S.2: Co do spotkań... też się one odbywały, mniej lub bardziej regularnie, ale były. Bywało na nich, jak pamiętam, nawet do 5-7 osób (może, to niewiele w porównaniu z innymi T.O., ale...),

  [post="35357"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

  Nie nie, to zdaje się średnia krajowa jest :glare:

  Senok
  Participant
  #40723

  Podsumowując i kończąc ten wątek, dodam tylko, że LOT i LKT działają już razem. Szczegóły na stronie klubowej...

  LOT: http://www.ikckronos.end.pl

  LKT: http://lubkt.ath.cx/

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram