Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Star Trek Shattered Universe

Star Trek Shattered Universe

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #1917

  Pragnę poinformować, że wyszedł nowy trailer gry STSU. Gra zapowiada się naprawdę smakowicie. Dla niepoinformowanych - w grze zasiądziemy za sterami różnych myśliwców: od federacyjnych, przez klingońskie, romulańskie i inne. Gra ma się rozgrywać w świecie alternatywnym gdzie federacja to ci źli, a do tego świata dostał się USS Excelsior (reszta jest chyba oczywista).

  No... ale jest jedno "ale"... SU wyjdzie jedynie na konsole Playstation 2 oraz X-Box. O PC nie ma na razie co marzyć. Zatem cieszyć się będą mogli jedynie posiadacze next-genów. PC'towcy muszą albo poczekać na emulator PS2 (hmm, jakieś 2 do X lat) lub zainwestować w konsolkę ;).

  Wydanie gry planowane (ale nie pewne) jest na styczeń 2004.

  Linki:

  http://www.tdkm.com/games/startrek/gallery.asp <--- trailer http://www.planetps2.com/stsu/ <--- stronka z info o STSU. http://www.3ivx.com/download/windows.html <--- kodek do trailera Jeśli komuś narobiłem smaka na strzelanie federacyjnymi myśliwcami to polecam Star Trek Invasion na PSX'a (tego emulator wyszedł i działa poprawnie - kwestia konfiguracji) Szkoda, że jak na razie nie zapowiada się na kolejne gry ST... czyżby kryzys...? PS. Jak mi coś odbije to mimo braku konsoli i tak sobie gierke kupie i będę kumpla męczył :P. Fan to fan :]. dopisane: Wspomniałem wcześniej o Star Trek Invasion. Pragne tylko dopisać, że Shattered Universe będzie taką samą grą (tzn. inna fabuła itp ale takie same zasady, sterowanie i w ogóle). Tylko jak tak patrze na trailer to SU wydaje się nieco wolniejszy niż Invasion. PS. Ja sobie zamówiłem właśnie na allegro oryginalnego ST: Invasion (niestety po niemiecku) a kumpel pożyczy mi PSX'a 😈 Może napisze drugą reckę kiedyś (z wrażeń po grze na konsoli, nie na emulatorze)... Tak czy inaczej gre naprawdę polecam (bo chyba niewielu ją zna jak spytałem w innym poście :P)

  Slawek
  Moderator
  #15663

  Nie będę się rozpisywał. Zajrzyjcie tutaj po czym jeśli posiadacie PS2 lub X-Box'a czym prędzej biegnijcie do sklepów!!

  Pecetowcom pozostaje czekać na emulator, jednak do tego jeszcze daleka droga chociaż ostatnio w tej sprawie coraz lepiej (emu.makii.pl)

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram