Forum Fantastyka Star Trek Star Trek: Renegades

Star Trek: Renegades

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 28 total)
  • Author
    Posts
  • Smiecho
    Participant
    #6991

    Sam nie wiem, co o tym myśleć... Star Trek: Renegades...

    Z jednej strony fajnie, bo udało się zebrać rozpoznawalne twarze (Walter Koenig, Tim Russ, Garrett Wang, Robert Picardo, Ethan Phillips), ale z drugiej... Ciągle naiwnie czekam na profesjonalny serial będący kontynuacją oryginalnej linii czasowej, a to mi wygląda na fanowską zabawę "na temat"...

    Plus dodatni 😉 dobrze, że coś się dzieje. Ale z punktu widzenia aktorów wygląda mi na odcinanie kuponów od sławy.

    Mam mieszane uczucia. Wczoraj słyszałem świetną metaforę... To jak teściowa spadająca w przepaść Twoim ulubionym BMW*. Trochę cieszy, a trochę szkoda...

    * - nie ja jestem autorem tego zdania, ale Leon Lederman. 🙂 Do niego pretensje. 🙂

    Melnikor
    Participant
    #107415

    Dołączona grafika

    WTF? Czyżby na wielkiej popijawie po wojnie z Dominium Dafiant zaliczył jakiegoś przypadkowego Bird of Pray?

    Piotr
    Keymaster
    #107430

    Mel, dziękuję, dawno takiego ataku śmiechu nie miałem. ;DA co do tej produkcji - z jednej strony z kickstartera wywodzą się rzeczy ciekawe, przemyślane, ale z drugiej, z racji ograniczonych funduszy nie zawsze najwyższej klasy (ale wysokiej). Czyli właśnie wyjdzie fanfilm.

    Cross
    Keymaster
    #107437

    Może coś z tego będzie.

    mad
    Participant
    #107452

    lepiej że coś się dzieje mi brakuje nowego serialu z uniwersum ST, ma potężne możliwości, nawet ENT nie był aż taki zły.. wszystkie seriale oglądnąłem z 3 razy już:D brakuje mi nowości

    Romek 63
    Participant
    #107540

    A może chcecie wypełnić ankietkę ? 😉

    Czy powinien powstać nowy serial w uniwersum “Star Treka”? [ankieta]

    http://gadzetomania.pl/2012/10/08/czy-powi...rsum-star-treka

    Cross
    Keymaster
    #107548

    nosiła roboczy tytuł “Star Trek: Starfleet Academy” i miała opowiadać o przygodach kadetów służących na okręcie Federacji po wojnie z Dominium

    😮

    Całe szczęście, że nie trafiło na obecne czasy, kiedy serie z nastolatkami robią furorę...

    Barusz
    Participant
    #107552

    Wtedy było Jezioro Marzeń i 10 000 jego podróbek. Ten pomysł był, owszem, znienawidzony przez fanów.

    Lafiel
    Participant
    #107568

    nosiła roboczy tytuł “Star Trek: Starfleet Academy” i miała opowiadać o przygodach kadetów służących na okręcie Federacji po wojnie z Dominium

    😮

    Całe szczęście, że nie trafiło na obecne czasy, kiedy serie z nastolatkami robią furorę...

    A ja bym właśnie chętnie obejrzała taki serial xD

    mad
    Participant
    #107582

    nie wiem co jesr fajnego w serialu o kadetach, w TNG lower decks to odcinek poświęcony młodym oficerom którzy nie mieli zbyt wygórowanych i ciekawych zadań. nie mówie był w miare ciekawy ale nie dałoby sie oglądać całego serialu

    Silver Phoenix
    Participant
    #107587

    nie wiem co jesr fajnego w serialu o kadetach

    Zwykle... Kadetki! 🙂

    Barusz
    Participant
    #107588

    Dla 95% widzów w ST ważna jest fabuła - i to o nią zapewne szło madowi - a tych, którzy oglądają seriale dla kadetek to naprawdę lepiej przemilczeć.

    mad
    Participant
    #107590

    wiadomo coś jeszcze o ST renegades? czy tylko źródło kickaster? jest to jakiś obiecujący projekt?

    Slawek
    Moderator
    #107595

    Dla 95% widzów w ST ważna jest fabuła

    [citation needed]

    Match
    Participant
    #107598

    Ot kolejny fanfilm, nie ma sobie co za dużo obiecywać. Właściwie to nie ma co sobie nic obiecywać.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 28 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram