Forum Fantastyka Star Trek Star Trek: Prodiż... wróć! Prodigy

Star Trek: Prodiż... wróć! Prodigy

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Participant

Póki co mamy dwie podstawowe zagadki.

1. Czy inżynier (jak zwykle jest nazywany), drugi od lewej na wiadomym obrazku, to:
    a) Talaxianin,
    b) Tellaryta,
    c) krzyżówka jednego z drugim,
    d) kompletnie nowy Obcy?

2. Czy hero ship będzie:
    a) wrakiem jednostki GF sprowadzonej przez Caretekera do Delty,
    b) wrakiem jw., która zapuściła się do Gammy,
    c) innym wrakiem?

Niektórzy pytają też
    3. Czy thingowaty (pierwszy z prawej) może okazać się:
    a) Brikarem (rodakiem Zaka Kebrona),
    b) przedstawicielem gatunku, do którego należała pewna b. brzydka (na ziemskie standardy) oficer z Enterprise (górny rząd, trzecia od lewej), która pojawiła się na chwilę w DSC?

A ja bym się jeszcze zastanowił czy trzeci od prawej nie jest aby współplemieńcem tej pani?

Dreamweb
    Participant

Eh prodiż... Cóż za wspomnienia. Mrożona pizza nigdy nie smakowała lepiej. 🙂

kompletnie nowy Obcy

Podejrzewam, że większość z nich takowymi będzie, choć obym się mylił...

hero ship

Jeśli będzie się nazywał Prodigy, to jednak jest szansa na załogantów biegających w koszulkach PRO. 🙂

thingowaty (pierwszy z prawej)

Ja mam tylko nadzieję że nie pójdą zgranym do bólu schematem i nie zrobią zeń "wielkiego przygłupiego osiłka". Choć po minie i geście ze zdjęcia wnioskuję, że może być też wielkim ale przyjaznym osiłkiem.

Q__
    Participant

Mrożona pizza nigdy nie smakowała lepiej. 🙂

A jeszcze lepiej robiona w pełni samodzielnie, z blatem włącznie... 😉

Podejrzewam, że większość z nich takowymi będzie, choć obym się mylił...

To nie musi być złe, jeśli nowe gatunki będą (jakimś cudem 😛 ) ciekawie pomyślane... (W końcu sam Roddenberry, na etapie początków TNG, chciał wprowadzać nowych Obcych, zamiast kisić się 😉 w gronie już w kanonie istniejących...)

Choć po minie i geście ze zdjęcia wnioskuję, że może być też wielkim ale przyjaznym osiłkiem.

Też mam wrażenie, że może łamać stereotypy. Te błękitne oczęta 😉 to sugerują...

Q__
    Participant
    Dreamweb
    Participant

Czyli marzy im się zrobienie kreskówki na miarę animacji, które przeszły do historii i potworzyły całe zabawkarsko-gadżeciarskie imperia?
    No cóż, plany ambitne, choć nie lubię takiego stawiania sprawy, bo jest to jakby odwrócenie kolejności. Przede wszystkim robi się coś żeby było dobre, a jak "chwyci" - no to wtedy idą za tym zabawki, czy tam inne nadruki na tornistry i piórniki. 🙂 Natomiast zakładanie z góry, że tak ma być, może skończyć się dość ponurą ironią losu.

Q__
    Participant

Cóż, dobrze im życzę, bo dobrze życzę Trekowi, ale też powątpiewam czy da się sukces zaprogramować z góry tym sposobem. No i nie jestem pewien czy Prodigy aż tak wielki, jak sądzą, potencjał ma (choć z przyjemnością się pozytywnie rozczaruję).

Q__
    Participant
    Q__
    Participant
    Q__
    Participant
    Dreamweb
    Participant

Podoba mi się. Graficznie jest "głębia" której z założenia brak LD (nie mówię że to źle, tam ma być komedia). Wygląda ładnie. Oby scenariuszowo było równie dobrze to może coś z tego wyjść.

Q__
    Participant

Wygląda ładnie.

Tak. Lokacje ładne (trochę w stylu ME jakby), postacie mniej anty-startrekowe niż się można było obawiać (choć bliżej im chyba do Abramsa-z-Linem, niż do klasyki), a i statek bardzo elegancki, tradycyjny (w dobrym tego słowa znaczeniu)*.

* A propos... Analiza TrekYards poświęcona USS Protostar (czyli w/w jednostce):

ps. Jedna z youtubowych kopii w/w zwiastuna:

Q__
    Participant

Do kompletu - analiza (TrekYards) protostarowego mostka:

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram