Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek pobił rekord w IMAX

Star Trek pobił rekord w IMAX

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

Kolejne świetne wieści dla Paramount Pictures - pobity został rekord przychodów za seanse w kinach IMAX - Star Trek XI zarobił bowiem 8,3 mln USD, podczas gdy poprzedni rekord należący do The Dark Knight wynosił 6,3 mln USD.

[more]Należy nadmienić, iż nie jest to pierwszy z sukcesów najnowszego ST - był on bowiem najlepiej zarabiającym filmem podczas minionego weekendu, zgarniając 72,5 mln USD. Jest to najlepszy wynik spośród wszystkich filmów z serii Star Trek.

Źródło: Airlock Alpha[/more]

Q
    Participant

a jednak marketing się na cos przydał można być znów dumnym z bycia trekeremtylko by nas starych fanów nie zadeptali....

Eviva
    Participant

a jednak marketing się na cos przydał można być znów dumnym z bycia trekerem

tylko by nas starych fanów nie zadeptali....

Jak się nie będziemy sami podstawiali, to nikt nas deptał nie będzie.

Lo'Rel
    Participant

Ech, wszechmocny marketing. Ale obejrzałbym Treka w 3D jak najbardziej.

Breen
    Participant

Tylko pogratulować :). Marketing jest w dzisiejszych czasach nieodzowny, bez tego ciężko sprzedać nawet dobry produkt. A tak w ogóle to byłem dzisiaj na Star Trek w Heliosie.. i powiem wam, że film bardzo mi się spodobał. Oczywiście to jest trochę inny Trek niż wszystkie poprzednie filmy, ale moim zdaniem inny nie znaczy gorszy. 1. bardzo dobra gra aktorska- Chekov i jego łamany angielski.. miodzio 🙂 2. Może trochę oklepana(ile to razy ratowano Ziemię?) ale ciekawa fabuła. Byłem w kinie z dziewczyną, która nie jest fanką treka, za dużo też nie wiedziała o co w tym wszystkim chodzi- i jej film też się podobał.. jak to ujęła.. nie miała czasu ani ochoty patrzyć nawet na zegarek.. to dobry znak znaczy się nie nudziła :). Sorry za mały osobisty OT

Toreth
    Participant

Ja tam wolę, by film był dobry, mniej ważne, ile kasy zarobił. Cyferki mi nie imponują.

rupilius
    Participant

Ja tam wolę, by film był dobry, mniej ważne, ile kasy zarobił. Cyferki mi nie imponują.

ale dobre cyferki zwiększają szanse na kolejny film i serial (oby)

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram