Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek - ostatnie doniesienia kasowe

Star Trek - ostatnie doniesienia kasowe

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4791

  Aktualizacja wykresu zysków: w dziesiąty weekend "Star Trek" spadł na 12. miejsce. W zeszłym tygodniu "Star Trek" zarobił na całym świecie 2.132.656 dolarów. Dziesiąty tydzień emisji w kinach przyniósł mu 12-te miejsce w USA, gdzie zarobił 1.163.416 dolarów.

  [more]Mimo piątkowej premiery dwóch nowych filmów "Star Trek" spadł tylko o jedno miejsce (ustępując filmowi "Year One"). Dla porównania, dwóch największych spodziewanych majowych konkurentów Star Trek nie jest nawet w pierwszej dwudziestce. "Wolverine" był 21, a "Terminator 4" znalazł się na miejscu 25-tym, i był emitowany jednocześnie w 300-tu kinach ("Star Trek" w 763-ech). Krajowy zysk "Star Trek" wynosi obecnie 251.970.795 dolarów. Jest to prawdopodobnie ostatni 7-cyfrowy weekend "Star Treka", ale nadal utrzymuje się w niektórych kinach, a szacowany obecnie krajowy zysk z niego przekroczy 255 milionów.

  Star Trek obecnie zwolnił na arenie międzynarodowych sprzedaży i jest już emitowany tylko w kilku kinach całym świecie. Łączny zysk za granicą wynosi obecnie 125.580.479 dolarów. W połączeniu z zyskami z krajowej sprzedaży, globalny zysk Star Treka brutto wynosi 377.551.274 dolarów. Ostateczna suma powinna wynieść ok. 380 milionów.

  Miejsce Star Trek na różnych wykresach nadal się zmienia, w miarę, jak inne filmy zarabiają coraz więcej. Film spadł w wykresach zarówno krajowej i globalnej sprzedaży rocznej, i został przeniesiony do wykresu ogólnego. Jego miejsce w rankingu trekowych produkcji pozostaje (i będzie) niezmienione.

  Źródło: TrekMovie[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram