Star Trek Online Soundtrack

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • MocherzioM
    Participant
    #6865

    Tak więc szukam na internetum soundtracka z owej gry i już prawie znalazłem gdyby link był jeszcze ważnyi o to was właśnie proszę: czy jest jakiś soundtrack z tej gry? czy w ogóle taki istnieje?jak w złym dziale temat proszę o przeniesienie

    Slawek
    Moderator
    #106228

    Oficjalny soundtrack nie istnieje. Możesz próbować jakoś wyciągnąć pliki audio z gry, ale osobiście się na tym nie znam.Dodam jednak, że po dłuższej styczności z grą będziesz chciał słuchać wszystkiego, ale nie muzyki STO. 😉

    MocherzioM
    Participant
    #106229

    czemu? przezie to ładna spokojna muzyka :]

    Melnikor
    Participant
    #106231

    Ale nie po dwóch latach słuchania na okrągło 12 motywów muzycznych.

    Jamjumetley
    Participant
    #106233

    Muzykę da się łatwo wyciągnąć. Sam przy tym trochę grzebałem, gdy usłyszałem to (spoilery):

    Nie napiszę teraz dokładnie jak to zrobić, bo wszystkie programy mam na przenośnym dysku i nie chce mi się o tej porze grzebać. Napiszę pokrótce o co chodzi a dalej powinien poprowadzić wujek Google (sam doszedłem tą drogą).

    O ile mnie pamięć nie myli, muzyka zaszyta jest w pliku sound.hogg. Potrzebny jest program, który wypakuje całą jego zawartość. Prawdopodobnie jest to ta aplikacja: click. Później trzeba było zamienić pliki muzyczne w formacie .fsb na .wav przy pomocy Music Player Ex.

    Jeżeli moje wskazówki nie pomogą, jutro dokładniej opiszę.

    Lo'Rel
    Participant
    #106251

    Ta pieśń jest naprawdę świetna.

    Silver Phoenix
    Participant
    #106260

    Hehe, aż się przypomina IKS Rotarran...:D

    http://www.youtube.com/watch?v=5vwmxUi5XKE...feature=related

    welgar
    Participant
    #106294

    Klingońskie piosenki są fajne, sam mam tendencje do śpiewania akurat tej podczas imprez czy w pracy 🙂

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram