Star Trek Online - nowy filmik

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #4255

    Cryptic, producent Star Trek Online wyjawia kolejne szczegóły dotyczące gry.

    [more]Filmik dostępny na youtube pokazuje możliwości wyboru rasy przez graczy - spośród znanych z filmów i seriali, a także demonstruje możliwość tworzenia własnej unikalnej.

    Odkryto także zarys fabuły gry - w roku 2409 traktat khitomerski utrzymujący pokój pomiędzy Federacją i Klingonami jest już fikcją i obie potęgi stoją na krawędzi wojny. W sam środek konfliktu wkracza trzeci gracz - stanowiący zagrożenie dla obu stron. Producenci nie ujawniają jeszcze tajemniczego wroga, ale z wielką pewnością można powiedzieć, że będzie to dobrze znana fanom potęga.

    Źródło: StarTrekOnline

    [/more]

    Coen
    Participant
    #68360

    Hmm..to na bazie tego i filmiku w którym widzimy klingońskiego wojownika to nasunęło mi się pytanie, możne już wcześniej ktoś udzielał na nie odpowiedzi ale nie wiem: czy IK będzie normalna grywalna, frakcja w grze, czy wszyscy chcący grać Klingonami grają Worfami? Bo takie było oryginalne założenie z tego co pamiętam.

    fluor
    Keymaster
    #68362

    Z tego co pamiętam, grywalne miały być dwie frakcje - Fedki i Klingoni. Ale to wymaga sprawdzenia, bo nie jestem pewien...

    Krusty
    Participant
    #68363

    Z tego co pamiętam, grywalne miały być dwie frakcje - Fedki i Klingoni. Ale to wymaga sprawdzenia, bo nie jestem pewien...

    Frakcje dwie ale nie ma przeszkód by człowiek służył na okręcie z IKS a klingon na USS.

    Coen
    Participant
    #68374

    No to chyba trzeba będzie zacząć czekać na ten tytuł...

    Flashbones
    Participant
    #68440

    filmik ciekawy, ale za mało pokazuje gre, ale gra powinna być znakomita, zwłaszcza dla fanów treka, więc warto czekać.

    Krusty
    Participant
    #68453

    r_ADM mode: A co ma pokazywać filmik o dostępnych rasach i ich tworzeniu?

    Coen
    Participant
    #68459

    Hmmm...a wiadomo coś ,czy będzie również dobór postury?

    Krusty
    Participant
    #68488

    Coen a jak myślisz no przecież zapowiadają rozbudowany edytor.

    Coen
    Participant
    #68489

    To mogą zrobić rozbudowany jak w Falloutcie 3, a tam doboru wzrostu i postury nie uświadczysz...

    Krusty
    Participant
    #68505

    F3 to crap ale nastawiony na single player taki bardziej sieciowy NWN2 ma już taką opcje.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram