Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek Online już dla wszystkich

Star Trek Online już dla wszystkich

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • Lo'Rel
    Participant
    #103171

    Nie ma to jak pomocna dłoń 🙂 wielkie dzięki, coś mi się tu zaczęło ściągać 🙂

    master_bruce
    Participant
    #103172

    Jedyny MMO w jaki grałem to "DC Universe Online", teraz mam STO, (ściągnąłem już to sobie ze 2 tygodnie temu i updateowałem powoli :P) po przejściu samego tutarialu wczoraj to mam wrażenie, że DC Universe Onlive przy tym treku to jak Mario przy GTA III :DAle i tak zostanę kapitanem :DPS. Jakby coś to mój nick to 'masterbruce' (human, tactical)

    Aldaron87
    Participant
    #103176

    U mnie szybko się ściągnęło w ponad godzinę i już 🙂

    Lo'Rel
    Participant
    #103178

    yyy niecałe 4 % od godziny 16...

    Eviva
    Participant
    #103182

    yyy niecałe 4 % od godziny 16...

    Mówiłam. Ale mnie nikt nigdy nie wierzy, że niby Eviva to tylko głupstwa plecie...

    Zarathos
    Participant
    #103183

    Że zacytuję Slawka - masz problemy u siebie i marudzisz.Ja mam problemu z przesyłem od ho ho ho i nawet jeszcze trochę, a i tak wychodzi na to, że marudzę 😉

    Lo'Rel
    Participant
    #103184

    Mówiłam. Ale mnie nikt nigdy nie wierzy, że niby Eviva to tylko głupstwa plecie...

    Ja niczego takiego nie powiedziałem, przynajmniej nie w tym temacie 😉 nie, no mam już 50% transfer niezły, więc do rana pewnie wszystko będzie już u mnie.

    Breen
    Participant
    #103191

    Długo czekałem na tą chwilę :). Przedwczoraj siedziałem do późnych godzin nocnych aby tylko choć przez chwilę pograć w STO. Powiem jedno, gra mi sie podoba :D. Zawsze chciałem zagrać w grę Star Trek, gdzie można walczyć w kosmosie, zwiedzać różne sektory i planety, ratować rozbitków, rozwiązywać zagadki itp. Póki co Star Trek Online jest najbliżej tego. Gra ściągała mi się niecałe 2 godziny więc chyba szybko.

    Lo'Rel
    Participant
    #103192

    Po moim wczorajszym poście odpaliłem sobie film i w tym czasie pobieranie dobiegło końca. Lecę póki co z tutorialem. Podoba mi się i to bardzo. Chociaż i tak chyba minie wiele czasu zanim to ogarnę :/

    Silver Phoenix
    Participant
    #103196

    Tak naprawdę to... Nie 🙂 Zwłaszcza, jeśli miałeś wcześniej styczność z cRPG.

    Cross
    Keymaster
    #103241

    A może ktoś podać wymagania sprzętowe?

    Silver Phoenix
    Participant
    #103247

    The minimum system requirements are:

    OS: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7 (32 or 64-bit)

    CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz or AMD Athlon X2 3800+

    Memory: 1GB RAM

    Video: NVIDIA GeForce 7950 / ATI Radeon X1800 / Intel HD Graphics

    Sound: DirectX 9.0c Compatible Soundcard

    DirectX: Version 9.0c or Higher

    HDD: 10GB Free Disk Space

    Network: Internet Broadband Connection Required

    Disc: 6X DVD-ROM

    The recommended system specifications are:

    OS: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7 (32 or 64-bit)

    CPU: Intel E8400 Core 2 Duo or AMD Athlon X2 5600+

    Memory: 2GB RAM+

    Video: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3850+

    Sound: DirectX 9.0c Compatible Soundcard

    DirectX: Version 9.0c or Higher

    HDD: 10GB Free Disk Space

    Network: Internet Broadband Connection Required

    Disc: 6X DVD-ROM

    Jeśli nie jesteś pewien, co masz na pokładzie, polecam stronę Can U Run It : http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

    Tak naprawdę to online'owa porównywarka Twojego sprzętu z oficjalnymi wymaganiami gier.

    Cross
    Keymaster
    #103254

    Thx.Ładny zwiastun:

    Jamjumetley
    Participant
    #103294

    A propos dociągania patchy 🙂

    Dołączona grafika

    Breen
    Participant
    #103323

    Ta gra może nie jest idealna ale.. W końcu walka z Borgiem wygląda jak powinna.. kilka sekund, cutting beam i po moim statku :). Co jak co ale walki w kosmosie podobaja mi się najbardziej.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram