Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek Online już dla wszystkich

Star Trek Online już dla wszystkich

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #6572

    Dziś ważna data dla trekerów - 17.01, dzień w którym MMO Star Trek Online przechodzi na model Free to Play. Oznacza to, że od teraz każdy fan kosmicznej wędrówki może za darmo wcielić się w kapitana Gwiezdnej floty lub Klingońskich Sił Obronnych, odkrywać obce światy i brać udział w wielkich bitwach. A po służbie zapraszamy do Quarka.

    Jeśli potrzebujecie pomocy w grze, pytajcie na forum STOnline.pl lub na chacie, na kanale Polska - dodać go można w ustawieniach chata (klawisz ESC -> Chat Settings -> zakładka Channels).

    tytan83pl
    Participant
    #103127

    TAAAAAAK ale ciekawe przy 2 mb/s łączu aktualizacja 5 gb sciagnie sie chyba za 100 lat

    Erixin
    Participant
    #103133

    Zgadza się. Przy moim 6 mb maximum to 170 mb/s... strasznie zniechęca.

    Eviva
    Participant
    #103134

    Ja zrezygnowałam. Nie musze tego mieć, a sciąganie blokuje mi internet na cały dzień po to, ściągnąć marne 15%. Neich sie wypchają.

    Zarathos
    Participant
    #103139

    Nie polatasz okręcikiem kapitana Kirka 😛

    Jamjumetley
    Participant
    #103141

    Nie ma co się obrażać, Eviva. Powinnaś się cieszyć, że jest tak spore wzięcie i przeboleć chwilową niedogodność 😀 To nie wina Cryptic, że łącza są pozapychane.

    Eviva
    Participant
    #103143

    Nie ma co się obrażać, Eviva. Powinnaś się cieszyć, że jest tak spore wzięcie i przeboleć chwilową niedogodność 😀 To nie wina Cryptic, że łącza są pozapychane.

    Ja się nie obrażam, tylko tupię nóżkami i popłakuje w kącie 😉

    ale poważnie, to w tych warunkach naprawdę nie dam rady.

    Dalek
    Participant
    #103145

    Spróbuj za tydzień, dwa. Może będzie lepiej.

    Reyden
    Participant
    #103147

    @Eviva Radzę ci tak jak inny - poczekaj .Sama gra może nie jest najlepsza ale swoje plusy ma .Nie wiem czy była kiedyś gra która w dniu premiery czy jakiegoś bardzo ważnego eventu działała normanie ( tzn. serwery działały normalnie ) .Zassaj klienta za pomocą sieci torrent , potem go updatuj na raty - może zajmie to parę dni ale w końcu będziesz miała grę .

    Zarathos
    Participant
    #103149

    Wysłałbym Ci pena z klientem, ale i tak musiałabyś dociągnąć te wszystkie patche (bo jakoś nie mogą wpaść na pomysł, że można by i klienta update'ować) więc raczej nie ma sensu.

    Reyden
    Participant
    #103156

    Z tego co wiem to działa sam katalog gry przeniesiony na inny komputer , ale nie wiem czy się updatuje .Wtedy można to wrzucić na pendriva i wysłać albo po prostu porzyczyć od kogoś w pobliżu .Eviva z tego co widzę miejszka w województwie ( chyba nawet w samej Warszawie ) - tam powinno być kilku ludków którzy grają w STO .

    Match
    Participant
    #103160

    Niech no tylko sesja się skończy, za tydzień kapitan Match dołącza do gry 🙂

    Lo'Rel
    Participant
    #103163

    Bardzo chętnie bym pograł, ale nie mam kompletnie pomysłu od czego zacząć... Nigdy nie miałem do czynienia z grami MMO :/ to nie jest mój ulubiony gatunek.

    Jamjumetley
    Participant
    #103165

    To tak jak ja Lo! Początkowo trochę przytłaczająco to wyglądało. Z tak zaawansowanymi MMO nie miałem wczesniej styczności, a tu już (dopiero?) 12 poziom mam 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #103166

    Lo'Rel, zakładasz konto, ściągasz klienta i patch, logujesz się, twporzysz postać i grasz. Pierw jest tutorial, który poprowadzi Cię za rączkę, potem będziey my. 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram