Star Trek Online - dyskusja

Viewing 15 posts - 586 through 600 (of 619 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #121786

    Giveaway na 1000XP (na postać) i kota (jak naprawią) - http://www.mmogames.com/giveaways/

    Wymagana rejestracja.

    swgs1994
    Participant
    #122843

    Po ostatnim maintenance STO wyskakuje mi wiadomość, że "Polska" nie jest wspieranym krajem i w związku z tym zostałem zbanowany i nie mogę się zalogować. Czy też macie taki problem? (Nota dla uwagi, miałem w tle odpalony Steam i Arc).

     

    UPDATE: Cryptic jest świadom problemu, który występuje u innych graczy i pracuje nad naprawą.

    FAB
    Participant
    #122847

    Cieszę się, że mnie to nie dotyczy.

    swgs1994
    Participant
    #122849

    Problem naprawiony. btw. pochwalę support, odpisał po jednej godzinie.

    domirex
    Participant
    #122898

    Mam pytanie czy są jacyś streamerzy prowadzący konkursy z nagrodami do STO. Taka cebula mi się ostatnio załączyła by dostać coś za nic 🙂

    Jamjumetley
    Participant
    #123026

    No nie powiem... Cryptic załatwił graczy na perłowo: http://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/10131073-r%26d-pack-promotion😛

    domirex
    Participant
    #123028

    Ale że jak kupuję paczkę i mam szansę to wylosować czy jak kupię to z automatu dostanę?

    Melnikor
    Participant
    #123029

    Tak jak dotychczas w takich promocjach masz szansę wylosować.

    Slawek
    Moderator
    #123004

    Kolejne okręty KDF i ROM, które trafiają na loterię, zamiast C-Store...

    T6 Connie mnie nie interesuje.

    I. Thorne
    Participant
    #123030

    Loteria = sporo wydanych ZEN.

    domirex
    Participant
    #123002

    Sporo wydanych Zen= osłabienie dilka, czekam aż dobije do 500.

    Annitaill
    Participant
    #123003

    Dla posiadaczy kart AMD caly czas jest giveaway na kota i NX class replica, dla tych ktorzy nie maja kart AMD wystarczy zainstalowac programik z raptr.com i po sprawie 🙂

    Szynszyl
    Participant
    #123075

    Szybkie pytanko, o której godzinie czasu polskiego resetuje się limit rafinacji dilitium?

    Szaman1701
    Participant
    #123140

    Powiem szczerze, chciałem wrócić do STO po baaardzo długiej przerwie, zwłaszcza, że skusiło mnie "Agent of the Yestarday" . Powiem tyle, po przegraniu trzech godzin i powrocie do 25 stulecia, zobaczyłem, że dodali tyle rzeczy od mojego ostatniego logowania, że nie wiem gdzie ręce wsadzić. Czy tylko mnie się wydaję, czy baaardzo skomplikowali tą grę?

    domirex
    Participant
    #123142

    Gra dalej jest prosta. Jedynie o wiele więcej treści ma.

Viewing 15 posts - 586 through 600 (of 619 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram