Star Trek Online - dyskusja

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 619 total)
  • Author
    Posts
  • Zarri
    Participant
    #84729

    Czesc Kruzer 🙂 Tia, WarCry ma juz 25 memberow, fajni ludzie, mila atmosfera, siedzimy na ventrilo. Jakby ktos chcial dolaczyc to prosze o /tell w grze do Zarri@zarrikSa tez Polacy z innych krajow. Wczoraj dolaczyl do floty jeden z Australii.Mozna tez wejsc na kanal w grze #polska i tam spotkac rodakow.

    Reyden
    Participant
    #84730

    Mam pytanie co do wymagań .

    Oficjalne wymagania podane przez Cryptic to jedno ; a jak to jest w praktyce ?

    Jakiego sprzętu trzeba aby gra się nie cięła ?

    Bo jednemu gościowi z innego forum na sprzęcie X4 620@3,4 Ghz + GTX260 + 4 GB ramu gra się cieła niemiłosiernie .

    Sam mam E5200 ( 2,5 Ghz w standardzie ) + 2 GB ramu + HD4850 i jestem ciekaw jak to będzie chodzić po takim tekście .

    Flashbones
    Participant
    #84732

    Ja mam C2D 3,2 GHz, 4 GB ram i 8800 GT i mi chodzi płynnie, żadnych zaciniek.

    Reyden
    Participant
    #84777

    U mnie też narazie chodzi ładnie . Grałem dopiero jakieś 5-10 min. Jutro rano zrobię dłuższą sesję ( do 1 h ) . Cryptic chyba rozwiązał problemy z serwerami - w newsach pisało że zwiększyli pojemność istniejących i dali nowe .Plusów za bardzo nie mogę wypisać bo za mało grałem , ale trafiło mi się już parę minusów .Wymagania dot. miejsca na dysku - 8 GB + 6,6GB + 1,5-2 GB konieczne .Sama zainstalowana i spaczowana gra zajmuje ~ 8 GB , podczas instalacji potrzeba dodatkowe ~6,6-7 GB na pliki instalacyjne i 1,5-2GB na partycji systemowej ( lub tam gdzie jest położony katalog plików tymczasowych ) .Kolejny minus to wygląd mundurów - za dużo tych tkanin skóropodobnych , normalnie mi się Farek przypomniał i mundury rozjemców .Też nie ciekawie wygląda start w grze - żadnego spokojnego lobby w jakieś stacji tylko od razu rzucamy kadetów na głęboką wodę - miejsce naszego pobytu atakuje nie kto inny jak Borg .I tu kolejny zgrzyt jak dla mnie - jakie okręty się tłuką z sześcianem ?Oczywiście staruszek Connie , który już w czasach DS9/Voy był już w muzeum floty , a tu w XXV wieku radośnie sobie lata jak gdyby nigdy nic , odstawiając na bok sentymenty te okręty dawno powinny trafić na złom . Rano trochę pogram to się jeszcze wypowiem na temat STO .

    Pitmistrz
    Participant
    #84778

    Ja niestety nie pogram mój sprzęt nie podołał.

    Reyden
    Participant
    #85015

    Ludzie , Beta została przedłużona do jutra !!!

    Dokładnie do 6.00 rano czasu USA .

    Gra załapała kolejnego patcha , 4 czy 5 to już z tych większych ( ~ 800 mb + 1x ~250 mb + 2x ~ 150 mb + ostatni ~ 84 mb ) , co ciekawe sam katalog gry zajmuje nie wiele więcej bo tylko 7,75 GB ( ze startowych 7,71 GB ) .

    Widać że ceny gry bardzo się różnią w zależności od miejsca kupna - najtaniej znalazłem za 49.99 $ ( strona główna Atari ) co by dawało ~ 150 zł za grę ( miesiąc abonamentu w komplecie ) , najdrożej to w euro ( m. in. na steamie ) oraz różne wersje specjalne STO - chodzą po ~ 60 E ( 205 zł ) .

    Do 1 lutego możemy się załapać na dosyć tanie opłaty abonamentowe -

    Wieczysta za 240 $ ( 690 zł ) i 1 rok za 120 $ ( 340 zł) .

    Wystarczy przed 1 lutego kupić grę .

    A gra się na razie fajnie , mnie akurat wciągnęła - owszem ma trochę bugów i niedociągnięć ale może poprawią - patrząc na to ile bugów poprawiły patche ( w tym 1 ) .

    Flashbones
    Participant
    #85017

    A gra się na razie fajnie , mnie akurat wciągnęła - owszem ma trochę bugów i niedociągnięć ale może poprawią - patrząc na to ile bugów poprawiły patche ( w tym 1 ) .

    Patche poprawiły dużo, gra się owiele lepiej, STO jeszcze nie kupiłem, ale napewno to zrobie.

    Pitmistrz
    Participant
    #85055

    Ja na początku poskładam nowego kompa.Potem kupie STO.

    Zarri
    Participant
    #85074

    Ja niestety nie pogram mój sprzęt nie podołał.

    A jaki masz sprzet ? Bo mi chodzi plynnie nawet na karcie GF 8600

    AxelFoley
    Participant
    #85078

    Co do floty, to proponuje założenie jakiejś po prostu 😉 jakieś propozycje nazwy?

    Została założona flota White-Red Armada.

    Flota będzie grała po stronie Federacji, komunikacja na Team Speak 3.

    Więcej informacji na forum http://www.startrekonline.org.pl

    Pitmistrz
    Participant
    #85092

    Mój PC jest raczej stary.P4 2.6ghzGeForce fx 5200 128/1281.5gb ram.A laptop nie nadaje się do gier. :/

    zork
    Participant
    #85254

    A ja takie pytanie z innej beczki a kto z was jeszcze będzie grał ile osób wykupiło np. lifetime ???Osobiście dość mocno myślę nad zakupem bo był by to mój pierwszy MMO ... w bete grałem i dałem sobie ochłonąć i nie wiem co zrobić... jestem w kropce...Czy lifetime jest dopisany do konta w startrekonline.com czy do samej gry ... binarki. Pytanie spowodowane tym, iż zamierzam zakupić binarkę na steam a nie chce się pozbawić opcji wypożyczenia bratu lub sprzedaży nawet lifetime jak już mi się znudzi 😉 o ile się znudzi...

    AxelFoley
    Participant
    #85269

    A ja takie pytanie z innej beczki a kto z was jeszcze będzie grał ile osób wykupiło np. lifetime ???

    Osobiście dość mocno myślę nad zakupem bo był by to mój pierwszy MMO ... w bete grałem i dałem sobie ochłonąć i nie wiem co zrobić... jestem w kropce...

    Czy lifetime jest dopisany do konta w startrekonline.com czy do samej gry ... binarki.

    Pytanie spowodowane tym, iż zamierzam zakupić binarkę na steam a nie chce się pozbawić opcji wypożyczenia bratu lub sprzedaży nawet lifetime jak już mi się znudzi 😉 o ile się znudzi...

    Ja kupiłem 12-miesięczną subskrybcje. Z tego co się orientuje to w naszej flocie całkiem sporo osób kupiło 12-tke albo lifetime. Wiesz, dla maniaka Star Treka ważniejsze jest, że to gra w jego ulubionym świecie niż to czy jest lepsza czy gorsza od innych MMO.

    Subskrybcja przypisana jest do konta w sto.com

    zork
    Participant
    #85292

    Mam takie pytanie dla graczy wytrawnych w MMO czy jest sens kupować tą grę jeśli nie mam za wiele czasu by grać (nie normowany czas, praca itd.) bo tak jak wcześniej pisałem jeśli to będzie to będzie to pierwsze MMO w moim życiu :]Gdyby jeszcze naziemne misje były tak zrobione jak np. w Mass Effect a nie takie wysokie kur*&*nie pomieszczenia wszystkie... przecież to psuje wszystko... Znajomi piszą że jak będę tak na doczepkę grał to nie mam szans się dobrze bawić bo reszta będzie grała i będą mnie mieli gdzieś a już w becie zaobserwowałem że są misje których samemu nie ma co ruszać...Inna sprawa jest taka że jeśli kupie to na pewno lifetime bo MMO nigdy nie kupowałem ze względu na opłaty a w piraty nie gram... kupił bym na pewno gdyby była opcja wykupienia prepaid time play np. 60h gry ... :] liczone tyle ile gram na serwerze a nie dni ... to już bym miał ... i tak nie wiem bo gier od groma i ciut ciut wychodzi...Alien vs Predator, Bad Campany 2 to już mam zakupione w preorderach i nie wiem co zrobić :(Pytanie dodatkowe czy jest opcja komunikacji głosowej w STO bo tego jeszcze nie obczaiłem... w becie...

    Teosen
    Participant
    #85572

    Mam takie pytanie dla graczy wytrawnych w MMO czy jest sens kupować tą grę jeśli nie mam za wiele czasu by grać (nie normowany czas, praca itd.) bo tak jak wcześniej pisałem jeśli to będzie to będzie to pierwsze MMO w moim życiu :]

    Mam podobny "problem", gram malo i nie regularnie, gra na szczescie pozwala by grac na luzie, jesli lubisz robic misje i walczyc z komputerem to federacja ma sporo do zaoferowania, misje exploracyjne i gra w grupie to dodatek, a system otwartych grup na misjach jest na tyle dobry ze dolaczasz do innych graczy automatycznie.

    Ja wybralem gre klingonami bo nie musze sie spinac z lvl i meczyc sie na misjach co juz dawno w innych grach mi sie znudzilo, poprostu wchodze do gry na pare godzin by sobie powalczyc na pvp, arenki sa przyjemne, szybko mozna lvlowac i zdobywac wszystko, a o grupe random nie ma problemu bo tu podobnie sa otwarte party.

    Gdyby jeszcze naziemne misje były tak zrobione jak np. w Mass Effect a nie takie wysokie kur*&*nie pomieszczenia wszystkie... przecież to psuje wszystko...

    Znajomi piszą że jak będę tak na doczepkę grał to nie mam szans się dobrze bawić bo reszta będzie grała i będą mnie mieli gdzieś a już w becie zaobserwowałem że są misje których samemu nie ma co ruszać...

    Inna sprawa jest taka że jeśli kupie to na pewno lifetime bo MMO nigdy nie kupowałem ze względu na opłaty a w piraty nie gram... kupił bym na pewno gdyby była opcja wykupienia prepaid time play np. 60h gry ... :] liczone tyle ile gram na serwerze a nie dni ... to już bym miał ... i tak nie wiem bo gier od groma i ciut ciut wychodzi...

    Alien vs Predator, Bad Campany 2 to już mam zakupione w preorderach i nie wiem co zrobić 🙁

    Poradzie ci poprostu by kupic gre i obadac ja przez te 30 dni jakie dostaniesz, jesli nie masz przekonania to lepiej nie kupowac lifetime, przy rejestracji daj opcje karty kredytowaej lub paypal, nie pobiara ci wiecej kasy i mozesz anulowac subskrypcje natychmiast.

    Pytanie dodatkowe czy jest opcja komunikacji głosowej w STO bo tego jeszcze nie obczaiłem... w becie...

    W samej grze nie ma takiej opcji, jednak jak poczytasz forum to znajdziesz info ze WarCry udostepnia ventrilo wszystkim co chca pograc w stra trek online, nie musisz byc we flocie/klanie/gildii, a jesli masz zamiar tworzyc w grze to tez zapraszamy bo udostepniamy miejsce dla flot.

    Wieczorem zawsze ktos jest i mozna pogadac na temta gry.

    No i jest tez druga flota federacyjna, ktora ma teamspeak.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 619 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram