Star Trek Online - dyskusja

Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 619 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #120641

    Innymi słowy, Cryptic jest skłonny edytować newsy sprzed kilku miesięcy, żeby wcisnąć graczom nowy kit i usunąć dowody na to, że zwyczajnie nas oszukuje i kłamie w żywe oczy.

    Tyle, że nie robią tego po cichu. Salamiinferno powiedział wprost, że blog zostanie przeedytowany. Tak czy inaczej nie podoba mi się, że nie zamierzają wywiązać się ze swojej (jak by nie było) obietnicy.

    bdzigost
    Participant
    #120662

    Powiedzmy sobie szczerze, chyba nikt nie spodziewał się, że jakikolwiek statek dostanie kiedykolwiek darmowy upgrade z T5 do T6. Gdyby choć raz coś takiego zrobili, to nie nadążaliby z zamykaniem i kasowaniem postów z oburzeniem dlaczego statek X lub Y nie dostał darmowego upgrade'u do T6. Kwestie finansowe zupełnie pomijając 😉

     

    A nawiązując do nowej mapy sektrów i pośpiechu, w jakim starają się ją wprowadzić (błędy umieszczenia kamery, bloom itp.), to dziwnie podobnie wygląda do tej z Timelines https://disruptorbeam.com/games/star-trek-timelines (filmik jest z września 2014r.). Zdecydowanie czują oddech konkurencji na plecach, co może się przełożyć na poprawę rozgrywki, albo na pogorszenie rozgrywki przez przyspieszone wprowadzanie niesprawdzonych rozwiązań.

    domirex
    Participant
    #120663

    A mi się wydaje że to będzie jak z World of Tanks i War thunder graund forces. Sto da radę i znacząco nie ucierpi. A konkurencja nic nie zmieni lub nie wiele. Przecież ci z STO mogą jednocześnie mykać w ST:TL. Jedynym prawdziwym zagrożeniem był by lepiej zrobiony klon z jakimś dodatkowym bajerem tak jak AW i WoT.(chociaż WG pewnie zlecił stworzenie AW). I kolejny off top no jeszcze trochę i bana dostanę.

    bdzigost
    Participant
    #120665

    Z zapowiedzi Timelines celuje w to, czego właśnie najbardziej mi brakuje mi w STO - płaszczyznę fabularną, wybory, nieliniowy rozwój fabuły misji, eksplorację. Zdrowa konkurencja nigdy nikomu na złe nie wyszła, mam tylko nadzieję, że Craptic w pośpiechu nie popełni błędów, które zabiją STO.

    Slawek
    Moderator
    #121182

    Nie mam dość dobrego kompa, ani umiejętności by nawet myśleć o filmie, ale po zakupie Pilot Shipów także stwierdzam, że poniższe idą ze sobą w parze...

    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=442257203
    https://youtu.be/y0rxpQI0ZbY

    Dariusz
    Participant
    #121184

    Pozwólcie, że się spytam ale o jakiej konkurencji jest mowa? Powstaje jakoś nowy star trek?

    Jadorg
    Participant
    #121186

    Pozwólcie, że się spytam ale o jakiej konkurencji jest mowa? Powstaje jakoś nowy star trek?

     

    Tak, jest w produkcji nowa gra. Patrząc na jakie platformy ma się ukazać, raczej nie oczekiwałbym czegoś bardzo rozbudowanego. Według Gameinformer, gra ma się ukazać na iOS, Androida oraz w dowolonej przeglądarce. Krótko mówiąc raczej taki umilacz czasu, niż coś co zajmie szare komórki na dłużej. Mimo iż zapowiedzi ukazują naszym oczom ciekawe idee gry, to sądzę że STO nie ma czego sie obawiać.

    Dariusz
    Participant
    #121188

    Jakieś namiary na tą grę /informacje?

    Slawek
    Moderator
    #121189

    Jakieś namiary na tą grę /informacje?

    Dosłownie kilka postów wyżej gra została wymieniona z nazwy, włącznie z linkiem do oficjalnej strony. Newsy o niej pojawiały się też na trek.pl. Google nie wspominam, bo wyjdzie, że jestem wredny. ;>

    Dariusz
    Participant
    #121190

    Wybacz nie zdążyłem usunąć postu. grę znalazłem wiec dzięki i sorry za zaśmiecenie

    Tymen
    Participant
    #121696

    Help me, Dzisiaj (07.08.2015) od rana nie mogę uruchomić STO. Gra zacina się na drugim Loading Screenie, czekam już 15min i nic (zwykle odpala się w 30 sec. Jeżeli ktoś zna przyczynę a najlepiej rozwiązanie problemu, proszę o odpowiedź.

    I. Thorne
    Participant
    #121755

    Ja wrocilem do grania z powodu eventu istoty krystalicznej i jest jakis problem. Gra ceashuje sie co okolo 15 minut. Ma ktos taki problem?

    Slawek
    Moderator
    #121756

    Ta. Nie tyle co 15min, ale losowo przy większej zadymie, czyli głównie na CC. Szlag mnie już trafia przy grindowaniu eventu na altach.

    Wszelkie doffy, systemy, social zone i misje solo nie crashują.

    Oczywiście na forum cisza, więc pewnie Cryptic już do sprawy nie wróci, choć w ostatnich patchach niby jakieś zwiechy adresowali.

    snowman
    Participant
    #121757

    Mnie raz tylko jak dotąd przydarzyły się lagi na CC. Od 2-3 tygodni doświadczam natomiast innego problemu. Otóż gra czasami zawiesza się po zminimalizowaniu okna do paska zadań. Na szczęście są to rzadkie przypadki.

    Uchi
    Participant
    #121761

    Mi gre crashuje jak lata na Advanced, na normalu jest spoko. Na Advanced mam sygnał ostrzegawczy: planets robi się czerwona i wtedy może gra sie posypać w kazdej chwili. Na normalu smiga mi poprawnie.

Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 619 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram