Star Trek Online - dyskusja

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 607 total)
  • Author
    Participant

Polecam STOked E15 jest wywiad Danielem Stahalem z Cryptic, sporo ciekawych rzeczy

Zarri
    Participant

Kilka screenhostow z bety w hi-res

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Mapa podrozy w grze

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

http://startrekonline.com/

Zarri
    Participant
    fluor
    Keymaster

Walka na planecie wygląda jakoś tak mało przekonująco, kosmos wręcz przeciwnie, kanonicznie 😉

Infango
    Participant

No i jest konkretne info o grze klingonami ps.: robił ktoś pre-order na amazon ? będzie jakiś polski dystrybuować ? jakieś info ?

Zarri
    Participant

będzie jakiś polski dystrybuować ? jakieś info ?

STO wydaje Cryptic i Atari, a dystrybutorem Atari w Polsce jest LEM. Mysle wiec ze gra bedzie w Empikach 🙂

cinus
    Participant

szkoda tylko, że pewnie będzie kosztować ze 200zł...chyba się skuszę na pre-ordera na steamie

AxelFoley
    Participant

Zamówiłem w amazon.co.ukJeśli tylko ktoś ma karte która umożliwia transakcje internetowe to jest w tej chwili najlepsza opcja, około 118 zł po przeliczeniu z funtów + koszt przesyłki.

Slawek
    Moderator

http://sklep.wirtus.pl/produkt/539673

Aczkolwiek z Wirtusem to nigdy nic nie wiadomo...

r_ADM
    Participant

Mi sie wydaje, ze z racji wiekszej popularnosci treka w Stanach lepiej kupic tamtejsza wersje. Na serwerach bedzie wiecej ludzi, w Europie nie wiadomo.

AxelFoley
    Participant

229 zł ?? Jezu ale złodzieje !Co do wersji US czy EU. Oczywiście popularność Treka jest większa w USA ale możemy mówić w kategoriach ilości serwerów a to już nie robi różnicy, bo czy w USA będzie 10 w pełni obsadzonych serwerów a w Europie tylko 5 to i tak różnicy w graniu na konkretnym serwerze nie stworzy.

Slawek
    Moderator

229 zł ?? Jezu ale złodzieje !

Napisali, że to edycja specjalna, czyli prawdopodobnie ta o której niedawno pisaliśmy, warta 80$.

AxelFoley
    Participant

229 zł ?? Jezu ale złodzieje !

Napisali, że to edycja specjalna, czyli prawdopodobnie ta o której niedawno pisaliśmy, warta 80$.

To samo jest na Amazon:

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B...x_ya_oh_product

25 funtów to masz 112 zł (mnie się udało kupić nawet za 18 funtów bo wcześniej na Amazon taka cena była).

W ogóle w Polsce jest drożyzna, jak porównuje ceny w Amazon czy inny sklepach wysyłkowych a w Polskich to mi ciśnienie się podnosi. Dość ze zarobki są dużo niższe w Polsce niż na Zachodzie to jeszcze ceny 50 - 100% wyższe u nas, jednocześnie płaczą że piractwo ... - no ale to inny temat.

Slawek
    Moderator

Czyli jednak wychodzi na to, że europejska specjalna edycja to coś innego niż amerykańska. W takim razie faktycznie Wirtus przesadził z ceną.

Zarri
    Participant

Poki co i nie podano czy bedzie jeden server na caly swiat czy tez podzial na servery US i EU, Ja bym wolal servery wspolne 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 607 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram