Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek: Of Gods and Men

Star Trek: Of Gods and Men

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #2969

  Pierwszego października rozpoczęły się prace nad trzyczęściową miniserią dziejącą się w świecie Star Treka. Będzie ona wyświetlana wyłącznie w internecie. Każdy web episode ma trwać około 30 minut. Jest to kolejna niespodzianka z okazji 40 rocznicy istnienia Star Treka.

  W produkcję zaangażowanych jest wielu aktorów znanych z różnych trekowych seriali. Miniserię wyreżyseruje Tim Russ (Tuvok z Voyagera). Zagrają: Walter Koenig (Chekov z TOS), Nichelle Nichols (Uhura z TOS), Grace Lee Whitney (bossman Rand z TOS), Garrett Wang (Harry Kim z Voyagera), Ethan Phillips (Neelix z Voyagera), Cirroc Lofton (Jake Sisko z DS9), Chase Masterson (Leeta z DS9), J.G. Hertzler (Generał Martok z DS9), Gary Graham (Soval z Enterprise) i Crystal Allen (D'Nesh z Enterprise). Serię wymyślił i napisał producent Sky Douglas Conway (producent i pomysłodawca "Roddenberry on Patrol"). W pisaniu scenariusza pomogą mu Jack Trevino i Ethan H. Calk, scenarzyści DS9. Przy kręceniu serialu zostaną wykorzystane dekoracje z fanserialu "Star Trek: New Voyages".

  Oficjalną stronę internetową znajdziecie tutaj, a trailer można ściągnąć stąd.

  Premiera w grudniu.

  Gosiek
  Participant
  #45372

  Pomysł wygląda ciekawie, chociaż w trailerze było zdecydowanie za dużo kapitana Harrimana, który wielkiej roli nigdy w treku nie odegrał i zaliczenie go do grupy "legend" jakoś mi niezbyt pasuje. A sugestia, że może zagrać jedną z głównych ról jakoś nie pociesza. 😉

  Q__
  Participant
  #243488

  OGaM doczekał się (fanowskiego) remasteru do standardu HD:

  Rozmowa z remasterującym, Danem Armitage (jak widać, jego plany sięgają dalej - teraz wziął się za HF, a myśli i o Farragucie):
  https://fanfilmfactor.com/2021/08/27/fan-remasters-star-trek-of-gods-and-men-to-hd-quality-interview-with-dan-armitage/

  EDIT:
  Widzę, że Conway i spółka zablokowali wersję HD (choć jest to dość wątpliwe prawnie, nie można zgłaszać takich roszczeń będąc twórcą fanfilmu). Na pociechę pozostaje podrasowana wersja pilota NV/P2:

  • This reply was modified 2 years ago by Q__.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram