Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek - nowe zdjęcia

Star Trek - nowe zdjęcia

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 212 total)
  • Author
    Participant

Ukazały się nowe zdjęcia z jedenastego filmu Star Trek. Na razie pojawiły się w formie exclusive w nielicznych serwisach informacyjnych. Dziś można zobaczyć je również u nas. Oto one:

[more]Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Źródło[/more]

Slawek
    Moderator

Powiedzcie mi, że to nie ST XI a jakaś amatorska produkcja przypadkowych fanów. Załoga i sceny wyglądają co najmniej śmiesznie.

Silver Phoenix
    Participant

Ale oświetlenie do zdjęć dobrali nienajgorzej 😉

Krusty
    Participant

Jeśli wygląd mostka to nie fake to ja dziękuje.

fluor
    Keymaster

Wygląda na to, że to poważne odświeżenie oryginału, po samych zdjęciach nie ma co oceniać filmu, zobaczymy jak się zachowują aktorzy i jak daleko zaszły zmiany.Krusty: Wygląd mostka kojarzy się trochę z filmami z Austinem Powersem, to chyba dobrze 😉

Krusty
    Participant

A ja mam wrażenie że to Galaxy Quest 2 😉

Dołączona grafika

Silver Phoenix
    Participant

A ja mam wrażenie że to Galaxy Quest 2

Co samo w sobie nie byłoby takie złe... 😉

Lo'Rel
    Participant

mostek - zdecydowanie w stylu retro, zatem już mamy pierwsze nawiązanie. Oświetlenie niezłe, metaliczno niebieskie. Moim zdaniem całkiem nieźle to wygląda, temat odświeżony diametralnie, ale nie ma co oceniać po fotkach. Przecież poza wyglądem nie wiemy jeszcze nic, więc skreślanie nie ma żadnego sensu. Chyba, że ktoś jest z góry nastawiony na nie to zawsze znajdzie jakiś powód.

Slawek
    Moderator

Cóż, nie przypominam sobie takiego złowrogiego spojrzenia u starego Spocka, o duszeniu ludzi nie wspominając. Chyba Quinto zbyt się wczuł w rolę Sylara i teraz ciężko mu się przestawić.Sama nowa-stara załoga natomiast jakoś do mnie nie przemawia, w szczególności Chekov. On w ogóle był na Enterprise od początku? Wydawało mi się, że dopiero w drugim sezonie go wrzucili.Jeśli chodzi o Kirka... meh, szkoda gadać.A czwarty kadr to chyba z filmu Dragonball pochodzi ;P. Ogólnie jakoś Nemesisem zalatuje, a to zły znak.Owszem, oceniam jak na razie zaledwie kilka kadrów. Główne zastrzeżenia mam do postaci, ale to było do przewidzenia. Jaki będzie sam film natomiast zobaczymy po premierze.Przydałby się jakiś zwiastun w końcu.

Krusty
    Participant

Będzie przed nowym Bondem, trza czytać zagraniczne portale a nie tylko o Gundamach TR 😉

zdarom
    Participant

Może coś pominąłem ale Kirk otrzymał przydział na Enterprise dopiero w to się to jak to się ma do Star Trek XI, bo w XI będą latać Entkiem czy nie?

Krusty
    Participant

Jeszcze parę fotek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pełna Galeria

Na zakazanej planecie jest jeszcze jedna fota, dość dziwna, nie pokazali źródła więc nie wiem gdzie was odesłać ale o to ona:

Dołączona grafika

Update: Fota znajduje się w tej samej galerii co powyżej, musieli ją dodać nie dawno co wskazuje na to że rozpoczoł się wysyp nowych rzeczy.

Lo'Rel
    Participant

a jacy oni wszyscy piękni i gładcy... :> Spock na tej fotce wygląda jak figura woskowa. No i całkiem ciekawy okręt. Zastanawiam się tylko czemu Nero, bo chyba tak się nazywa nie ma romulańskich rys poza uszami...

I. Thorne
    Participant

Mi wyglad mostak się podoba. Jesli ktoś oczekiwał wajcht i kartonowych ścian jak w TOSie to chyba go pogieło.Pamiętacie może Constitutiona z In the Mirror, Darkly? Tak się odświeża oryginał.

Eviva
    Participant

Jesli chodzi o mnie, to już straciłam głowę dla nowej ekipy. Mostek też mi się podoba. Nowy Spock i nowy Kirk juz wylądowali na mojej ścianie w charakterze plakatów (czyli że przybyło mi wisielców).

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 212 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram