Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek: Nero - część III

Star Trek: Nero - część III

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Participant

W środę IDW wyda trzecią część komiksu Star Trek: Nero. Seria opowiada o poczynaniach Romulanina, które miały miejsce podczas 25-ciu lat nieukazanych w Star Trek. W dalszej części prezentujemy kilka pierwszych stron. Uwaga - zawarty jest na nich pokaźnej wagi spoiler.

[more]

Dołączona grafika

Okładka #1

Dołączona grafika

Okładka #2

Dołączona grafika

Na granicy Kwadrantu Delta...

Dołączona grafika

Oj, nie takie ancient...

Dołączona grafika

To jak? Zapaliła się żaróweczka?

Dołączona grafika

Werble...

Dołączona grafika

Tylko nie mów, że nie ostrzegaliśmy przed spoilerem...

W maju 2010 roku cała seria zostanie wydana w formie pojedynczego albumu. Już można składać zamówienia. Cena na Amazon.com - $12.23.

Źródło: TrekMovie[/more]

Breen
    Participant

Jedyne co przychodzi mi do głowy to Vger.. albo coś mam nie tak z Breenowską głową 🙂

Barusz
    Participant

V'ger przekonał się, że wcale nie jest tak super być po części człowiekiem (tj. istotą żywą) i postanowił się zemścić na tatusiu? ;>Swoją drogą "I can feel Spock's presence" potwornie zalatuje mi Gwiezdnymi Wojnami.

Jamjumetley
    Participant

Jedyne co przychodzi mi do głowy to Vger.. albo coś mam nie tak z Breenowską głową 🙂

Klip na YouTube - początek The Motion Picture. Prawie identyczny układ "chmurek", co na ostatnim obrazku.

Swoją drogą "I can feel Spock's presence" potwornie zalatuje mi Gwiezdnymi Wojnami.

Masz rację! Jakoś wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Nie lubię jak robią cross-overy :[

Swoją drogą - ciekaw jestem jak potoczyłoby się spotkanie z V'Gerem w nowej linii czasowej. Fajnie, że w komiksie nawiązują do znanych nam zjawisk. Szkoda tylko, że historia nie będzie pewnie uznana za oficjalną...

I. Thorne
    Participant

Nero? Znowu trzeba kupić...

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram