Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek na DVD i Blu-Ray 17. listopada

Star Trek na DVD i Blu-Ray 17. listopada

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 60 total)
  • Author
    Participant

Jest już znana data wydania wersji dla kin domowych - 17. listopada.

Będą dostępne różne wersje: zwykłe 1-płytowe DVD; 2-płytowe DVD specjalne, zawierające usunięte sceny oraz "będące" hologramem; oraz 3-płytowe Blu-Ray.

Pełne info w języku dzikim tutaj.

Kamil
    Participant

Co tak długo? :glare:

Toreth
    Participant

No właśnie nie wiem... Jestem przyzwyyczajona do premier azjatckich - czasem DVD pojawia się zanim film z kin nie zniknie, a tutaj tyyyyyle czekania jeszcze :glare: Ale cieszę się na wycięte sceny w DVD specjalnym 🙂

Eviva
    Participant

Ciekawe, kiedy toto trafi do Polski. Jeśli wogole. Mam nadzieję, że jednak tak, bo miejsce na półce czeka,

biku1
    Participant

Ciekawe, kiedy toto trafi do Polski. Jeśli wogole.

O to bym się nie martwił czy trafi. W końcu film dobrze się sprzedał w kinach to czemu by i nie miał na płytach.

Kwestią jest tylko to na ile dystrybutor okaże się rozsądny i zechce to wydać przed świętami grudniowymi kiedy to są największe "żniwa zakupowe".

Wtedy by najwięcej zarobił bo i część osób [nie fanów ST] nawet by kupiła ten film na prezent a tak jak wydadzą w styczniu czy później to już część kupujących odpadnie. Choć ostatnio zazwyczaj hity nie mają dużego opóźnienia. 🙂

Kolejnym pytaniem jest jaką wersję wydadzą czy 1 czy 2 płytową. Oby nie było tak jak z Iron Manem [w końcu również przebój kinowy] który wydano w Polsce w nędznej wersji 1 płytowej na dvd natomiast u południowych sąsiadów Czechów został wydany jako 2 płytowe wydawnictwo i do tego obie płyty mają polską wersję językową. Po prostu Imperial olał sobie Polskę i wziął z tego wydania tylko pierwszą płytę z filmem i dumnie kazał kupować takie wybrakowane wydanie. I ludzie byli "zmuszeni" [ o ile chcieli] kupować drugą płytkę na allegro. :huh:

Wracając do ST to nawet ciekawie brzmi ta opcja wirtualnego zwiedzania Enterprise. A tutaj ---> http://www.dvdtimes.co.uk/content/id/71093...n-november.html znajdziemy nawet ładną rozpiskę dodatków.

Lo'Rel
    Participant

No zobaczymy czym nas uraczą. Realnie oceniam, że jednak trafią do nas obcięte wersje jednopłytowe.

Jamjumetley
    Participant

Chyba zamówię sobie z amazon.co.uk - wersja 2DVD + niespodzianka (exclusive for Amazon): Click! 🙂 A wszystko za 15Ł...

Toreth
    Participant

Ja na pewno będę zamawiać z Amazona (chyba że mi importują ze Stanów ichnie wydanie do HK), bo pragnie mi się wypasione DVD z bajerami i dodatkami 🙂

Eviva
    Participant

Ja na pewno będę zamawiać z Amazona (chyba że mi importują ze Stanów ichnie wydanie do HK), bo pragnie mi się wypasione DVD z bajerami i dodatkami 🙂

Mnie też (westchnienie) ale nie wiem, czy mi się uda.

The D
    Participant

Myślę, że możemy zrobić powszechną ściepę, jak przy Countdown. Tylko nie wiem, czy nam wtedy tego nie oclą.

Flashbones
    Participant

Będzie pewnie trzeba zakupić na Amazon, bo pewnie wydawca u nas znowu zawiedzie i będzie jedno płytowe wydanie, chociaż może tym razem będzie inaczej.

biku1
    Participant

Tylko nie wiem, czy nam wtedy tego nie oclą.

Teraz zdaje się na wiosnę zmieniło się, że przesyłka może mieć wartość do 150 euro lub $ [nie pamiętam dokładnie] i nie będzie clona. Wcześniej było chyba 50 czy tam 75.

Lo'Rel
    Participant

A tutaj można już zamówić Star Treka. Jak dobrze widzę, to podają, że premiera DVD i Blu-Ray już 10 października. Cena jest zupełnie do przyjęcia, szczerze spodziewałem się, że płyta będzie droższa. Ale też wygląda na to, że polska wersja filmu ograniczy się jednak do jednopłytowego wydania.

Flashbones
    Participant

Jak będzie tylko jedna płyta to nie ma co kupować lepiej wersje angielską.

Jamjumetley
    Participant

Za granicą to mają fajnie: TrekMovie.com. Nie mam odtwarzacza Blu-ray, ale kupiłbym dla samego dodatku 😀

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 60 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram