Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Star Trek MMORPG

Star Trek MMORPG

Viewing 6 posts - 16 through 21 (of 21 total)
  • Author
    Participant

Na początku chcialem tak zrobić ale doszedlem do wniosku że przecież już jest temat poswięcony tej grze i nie chciałem robić bałganu ;).

Piotr
    Keymaster

News to news, zawsze mozna dac link do tego tematu i dyskusja sie bedzie toczyc dalej. Takze nie krepuj sie i pisz. 😉

elbereth'voytas
    Participant

witam wszystkich!

mój pierwszy post i zaraz przechodze do konkretów :]

zauwazylem ze st:online w ogóle nie jest znane w polsce wiec wpadł mi do głowy pomysł stworzenia serwisu-portalu na ten temat który byłby na bierząco aktualizowany. wiem ze jeszcze sporo czasu do premiery ale mysle ze w polskim necie nie ma jeszcze miejsca gdzie bedzie zebrane info na temat st:o (a bedzie go przeciez coraz wiecej).

czy ktoś byłby chętny do współpracy? jeśli tak to zaraz zabieram sie do pracy nad layoutem :]

i powiedzcie czy wogle byłoby zainteresowanie

pozdrawiam

Krusty
    Participant

Pomysł fajny ale jak na razie niewykonalny z powodu braku odpowiednich materiałów dot. gry, nawet na stronie producenta istna posucha ;). Ale no cóż zobaczymy co nam przyszłość przyniesie.

Silver Phoenix
    Participant

Gdyby ktoś jeszcze nie miał okazji zobaczyć...

http://gry.interia.pl/wideo-galeria/wideo/.../zobacz,2743695

Lo'Rel
    Participant

fajniusi filmik

Viewing 6 posts - 16 through 21 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram