Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Star Trek MMORPG

Star Trek MMORPG

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Author
    Posts
  • Krusty
    Participant
    #2236

    Jak podaje najlepszy serwis o grach: gry-online potwierdzono oficjalnie wydanie najnowszej gry na podstawie star treka i tu niespodzianka będzie to MMORPG!

    O`mus
    Participant
    #21563

    Kurcze super, choć jak znam życie to walną taką opłatę, że szkoda mówić (no i jeszcze by trzeba było łącze szybsze). Ale jednak pomysł mi się bardzo podoba.

    Slawek
    Moderator
    #21567

    No fakt. Abonament... Raczej niemożliwe aby gra była darmowym MMORPG a abonament na polskie warunki będzie pewnie ogromny. Także nie wiadomo jak wyjdzie i sama gra... Może jeszcze zrobią z tego Hack & Slash'a ;>

    Gosiek
    Participant
    #21568

    Malo optymistyczna jest tylko informacja, że premiera gry będzie w 2007 roku... Przecież to 3 lata. :ph34r: A co do abonamentu - skoro ktoś kupuje licencję żeby zrobić grę, to trudno oczekiwać, że udostepni ją potem za darmo i będzie liczyć jedynie na wpływy z reklam. Niestety - cały internet zmierza w stronę płatnych witryn, więc to samo dzieje się z grami.

    Slawek
    Moderator
    #21573

    Sprzedawać mogą samą grę. Abonament mógłby być darmowy ;>Niestety pozostaje liczyć na to, że powstaną jakieś darmowe serwery (pirackie) do gry. Nie każdego stać na kupno oryginalnej gry i płacenie co miesiąc kwoty powyżej 50zł za gre...A ja mam nadzieje, że do tego czasu powstaną jeszcze inne trekowe tytuły...

    Tom
    Participant
    #21574

    Coooz wg oficjalnego FAQ beda comiesieczne oplaty... 😡 Co do reszty to zobaczymy, gra ukaze sie teoretycznie za 3 lata wiec praktycznie 4, a do tego czasu duuuuzo moze sie zmienic, wiec nie ma co sie martwic na zapas 😉 . Najwazniejsze, ze umowy zostaly podpisane i gry beda mogly byc produkowane (oby tylko byly dobre) 🙂

    Krusty
    Participant
    #21577

    Ale zawsze można pograć jako beta tester, co daje zazwyczaj jakieś pół do roku darmowego grania a że fanów trekowych gier jest mniej niż zwyczajnych to i szanse dostanie się do grona testujących są większe. Co do opłaty nie zapominajmy, że nie może ona być zbyt wielka, bo odstraszy grona zainteresowanych, które i tak nie jest zbyt duże jak wiadomo. No i nie zapominajmy o tym, że fani treka są znani ze swoich osiągnięć i na pewno znajdą sposób na granie za friko ;).

    BST
    Participant
    #21580

    Zapowiada się bezprecedensowa gra w historii o ile oczywiście wtepne zapowiedzi twórców nie są (jak zwykle) przesadzone. Firmy Viacom oraz PERPETUAL ENTERTAINMENT chcą stworzyć na licencji Paramount grę on-line która miałaby być swoistym wirtualnym światem StarTreka, z tworzonymi dynamicznie misjami, gracze wcielaliby się w oficerów zarówno floty jak i innych ras spotykanych w Treku. Symulacja tego świata miałaby być na tyle wierna, iż umożliwiałaby w zasadzie wszystko od eksploracji kosmosu poprzez walki (w przestrzeni i na planetach) dyplomacje, w zasadzie wszystko przy całkowitej swobodzie. Platforma testowa ma zostać oddana do publicznych testów w 2006 roku, a wirtualny świat pełną parą ma ruszyć w 2007. Biorąc pod uwagę odległy termin premiery można się spodziewać fotorealistycznej grafiki, zaawansowanej fizyki…. no właśnie może być to zarówno przełom , ale tak samo może okazać się klapą. Perspektywa, że zamiast oglądać cotygodniowe odcinki Treka można by się samemu wcielić w daną postać i zagrać z innymi ludźmi w takiej namiastce holodeku. Gra ma mieć widok zarówno z pierwszej jak i trzeciej osoby.

    Szczegóły na http://www.Startrek.com

    Mod: post przeniesiony z innego działu forum - na przyszłość proszę pisać w opowiednim miejscu i NIE DUBLOWAĆ tematów!

    Krusty
    Participant
    #21759

    Na serwisie HomeLan Fed ukazał się wywiad z twórcami gry.

    Raider71
    Participant
    #27052

    Dla mnie jest to po prostu nie wyobrażalne. Jeśli się to uda to będzie wiele chętnych nawet poza nami(fanami)

    Krusty
    Participant
    #31553

    Jak wiecie zapewne ukazało się kilka nowych materiałów odnośnie gry szczególnie interesujący wydaje się ten obrazek który pozwala nam snuć domysły odnośnie dostępnych postaci ich ras i profesji, jakie i może ram czasowych na co wskazują inne mundury i znaczek federacji, nie wiem jak wam ale mi aż ślinka cieknie na ten widoczek

    Slawek
    Moderator
    #31554

    Tych domysłów za dużo to tu nie ma. Po prostu screen nam pokazuje, że będzie cała masa ras do wyboru, niezależnie od tego mamy różne profesje. Rama czasowa będzie chyba jedna i zdaje się, że osadzona dużo w przyszłości, patrząc na te mundury. No i potwierdza się fakt, że grać będziemy tylko federacją.Mnie tylko zastanawia jaka naprawdę będzie ta swoboda ruchu, oraz jak rozwiążą problem rywalizacji między graczami... Bo jaki to by był RPG gdyby wszyscy grali po jednej stronie...?No i ostatnia sprawa ale najważniejsza... Cena... Jeśli się do gry przyłożą to z całą pewnością nie da się gry obejść crackami czy nielegalnymi serwerami. Zostanie kupno gry i płacenie abonamentu... A to nie na polskie warunki...

    Krusty
    Participant
    #31561

    Dzięki temu, iż ma zasubskrybowany kanał, RSS(jak ja kocham moją Operkę) strony twórców gry przynoszę najnowsze wieści tym, którzy nie znają angielskiego. Jak pewnie wiecie do zespołu dołączył znany nam Mike Okuda, który będzie odpowiedzialny za stworzenie LCARS da gry tutaj można znaleźć prezentację zaprezentowaną podczas konwentu W Las Vegas. Teraz dalsze wiadomości: wiadomo już napewno, że akcja będzie dziać się 20 lat po Nemesis'ie i ma być realistyczna i zgodna z kanonem a nawet być dla fanów zastępstwem dal serialu cokolwiek to znaczy ;).

    Gosiek
    Participant
    #31564

    Co do tego LCARSa zaprezentowanego na stronie gry, to dla mnie nie jest on zbyt czytelny i perspektywa zarządzania grą przez tak wyglądający system nie jest pociągająca. LCARS ma to do siebie, że ładnie wygląda na kolorowych panelach ale w użyciu jest interfejsem bardzo niepraktycznym i mało intuicyjnym. A to raczej nie zwiększa grywalności. Cieszy dołączenie do drużyny Mike'a Okudy, gdyż to jeden z ludzi mających największą wiedzę o treku i może sprawić, że gra będzie zbliżona do seriali i pozbawiona sporej ilości buraków, które mogą tam umieścić amatorzy. ;>A co do ceny... No cóż, to że gra będzie płatna jest raczej normalne, nikt nie zrobi za darmo dobrego, rozbudowanego projektu. Poza tym granie na nielegalnych serwerach gdzie pełno jest bugów za to mało graczy to żadna zabawa. Jeżeli ceny będą się kształtowały na poziomie tego, co zaprezentował World of Warcraft to faktycznie dla części polskich graczy (zwłaszcza tych najmłodszych, którzy nie zarabiają) cena może być zaporowa. Dla WoW to 50 $ za samą grę (wersja pudełkowa) + 13-15 $ miesięcznego abonamentu, w zależności od wybranego pakietu. Zobaczymy, może tu będzie nieco lepiej, gdyż ja bym chetnie pograła w dobrą trekową grę online.

    Piotr
    Keymaster
    #31565

    Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Gdy pierwszy raz rzucilem okiem na obrazek zaprezentowany przez Krustyego, to sie lekko przerazilem. Wyglad pani po lewej wywolal skojarzenie z T'Pol. ;> Na szczescie im dalej w prawo, tym lepiej. 😉 Pozyjemy, zobaczymy.

    Co do ceny World of Warcraft to az tak zle nie jest. Z tego co wiem od kogos, kto gra, sam Blizzard zacheca ludzi do kopiowania plyt znajomym, zysk i tak czerpia z abonamentu, a ze gra wciaga szybko, malo prawdopodobne, by byl on maly. 😉 Ale dosc offtopa.

    Krusty, fajnie, ze informujesz o nowinkach z gry, ale sporo tego typu informacji podajemy tez w topicu z newsami - warto tam czesciej zajrzec, a moze i samemu cos napisac? 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram