Forum Fantastyka Star Trek Star Trek Lego

Star Trek Lego

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 90 total)
  • Author
    Posts
  • Krusty
    Participant
    #3550

    Skacząć po profilach na deviantart'cie trafiłem na to:

    Dołączona grafika

    Chętnie sam bym się nim pobawił 😉

    Cross
    Keymaster
    #55337

    A ja już myślałem, że LEGO wypuściło jakąś specjalną serię klocków, jak Star Wars... 🙄

    Comm_Luke
    Participant
    #55792

    Może wypuści z okazji Star Trek XI :] Byłoby fajnie.

    Pitmistrz
    Participant
    #55796

    W takim wypadku chyba znowu zaczął bym się bawić klockami. 😀

    Jamjumetley
    Participant
    #71616

    Mam gdzieś w mieszkaniu zbudowanego Voyagera z LEGO. Pierwotnie był to Enterprise-D, ale przebudowałem go. Jak znajdę, to umieszczę stosowne zdjęcie 😉

    Lo'Rel
    Participant
    #71617

    No proszę, też miałem Voyagera z LEGO hehe, się było młodym się szalało 😛

    Rannogat
    Participant
    #72010

    Ja miałem z klocków LEGO całą miniaturową flotę: Voyager, Reliant i coś co miało być klingońskim Bird of Prey. Zbudowałem tez makietę mostka Defianta, wszystko odwzorowywane na oryginale: konsole, mundury ludzików, dzrwi przesuwne na koryrarz... Miała być też turbowinda i maszynownia, ale klocków nie starczyło (choć miałem ich sporo)

    Ti'Vah
    Participant
    #74129

    Kiedy się bawiłem klockami Lego to miałem flotę Rebeliantów i Imperium z Gwiezdnych Wojen. Teraz powoli składam z powrotem swoje Lego (kupuje na allegro takie zestawy jakie kiedyś miałem) więc już się nie mogę doczekać tych wszystkich możliwości.

    Lo'Rel
    Participant
    #74131

    a ja wszystko na allegro wyprzedałem...

    Ti'Vah
    Participant
    #74132

    Ja dałem rodzeństwu ciotecznemu gdzieś 9 lat temu ponieważ przestałem się nimi bawić i zająłem się komputerem. Troszkę szkoda ale cóż.A oni w większości te klocki pogubili...

    Lo'Rel
    Participant
    #74135

    O matko, dla mnie to był największy skarb, każdy klocek na wagę złota. Ech, tyle lat temu...

    Jamjumetley
    Participant
    #74136

    Ileż to klocków odkurzacz wciągnął... 🙂 Ale nadal pozostało mi ich bardzo dużo. Te stare LEGO to było coś. Nowe są do niczego - jak chcą jakiś model sprzedać, to wytwarzają zupełnie nowe klocki. Kiedyś trzeba było mieć wyobraźnię, żeby coś fajnego, oryginalnego zbudować...

    Lo'Rel
    Participant
    #74137

    Dokładnie tak samo myślę, teraz jak połowa na licencji to wymyślą każdy element. A kiedyś to się budowało z tego co było i też niezłe rzeczy wychodziły, a jaka satysfakcja 🙂

    Barusz
    Participant
    #74138

    Ja nie budowałem nigdy z klocków modeli statków, bo, choć już wtedy w sumie byłem fanem ST, to jakoś mi to do głowy nie przychodziło, natomiast mam z nimi inne wspomnienie. Mianowicie na klockach po raz pierwszy odczułem nerdową stronę mojej natury ;] Otóż zbudowałem piękną makietę lotniska z klocków (całą półkę na to poświęciłem, no i kupę klocków), piękną scenę bitwy morskiej i byłem z siebie bardzo zadowolony. I to miało tak stać i cieszyć oczy - bo przecież super mi te makiety wyszły. Mój brat chciał się tym bawić, brać do ręki, a mnie to wkurzało. Wszyscy mi wtedy mówili, że nie mam racji, że to nienormalne, że klocki są do zabawy, wiedziałem, że mają rację i to najwidoczniej ze mną coś jest nie w porządku i w końcu ulegałem, acz niechętnie. Jak ładnych kilka lat później zacząłem oglądać amerykańskie filmy o nerdach, którzy nie otwierają pudełek z figurkami postaci z komiksów (bo po otwarciu wartość kloekcjonerska spada potwornie), nie pozwalają ruszać modeli, to dotarło do mnie, że widocznie mam po trosze podobnie uwarunkowany umysł - bo to ten sam mechanizm ;)Łączy się to jakoś z miłością do science-fiction i oglądaniem czasem tych samych odcinków dziesiątki razy, by np. wychwytywać szczegóły z życiorysów postaci, co też przecież robię? 😆

    Match
    Participant
    #74139

    Jak ładnych kilka lat później zacząłem oglądać amerykańskie filmy o nerdach, którzy nie otwierają pudełek z figurkami postaci z komiksów (bo po otwarciu wartość kloekcjonerska spada potwornie)

    Problem znany z trekowego odcinka "Laboratorium Dextera" 😛

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 90 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram