Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek: Infinite Space zagrożony

Star Trek: Infinite Space zagrożony

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #6477

    Gameforge - deweloper gier bazujących na przeglądarce internetowej - ogłosił rozpoczęcie restrukturyzacji wiążącej się niestety ze zwolnieniami. Firma ma zamiar pożegnać się z setką pracowników (około 20% załogi). Zmiany są konsekwencją fuzji z firmą Frogster, do której doszło w sierpniu tego roku. Dwa powstające tytuły - HellBreed i Mythos zostały właśnie skasowane. Los Star Trek: Infinite Space jest niepewny. Jeżeli nie znajdzie się współwydawca, będziemy mogli zapomnieć o toczeniu kosmicznych bitew w świecie Star Trek. Szkoda by było...

    Źródło: Gamasutra

    Pitmistrz
    Participant
    #101289

    O ja a ja tak czekałem. :[

    Slawek
    Moderator
    #101290

    Jeżeli nie znajdzie się współwydawca, będziemy mogli zapomnieć o toczeniu kosmicznych bitew w świecie Star Trek

    *cough*startrekonline*cough* 😉

    Silver Phoenix
    Participant
    #101291

    Dwa powstające tytuły - HellBreed i Mythos zostały właśnie skasowane.

    Fajne źródło. Mythos przecież wyszedł. Kilka miesięcy temu promowali go w CDA, dorzucając przedmioty. Skasowali go, bo się nie przyjął....:)

    No ale to tak OT.

    Aldaron87
    Participant
    #101320

    Miała być na wakacje i jakoś jej nie widać cóż było do przewidzenia 🙁

    Eviva
    Participant
    #101328

    Miała być na wakacje i jakoś jej nie widać cóż było do przewidzenia 🙁

    Może będzie w charakterze niespodziewanki na Gwiazdkę? Nawet ja bym pograła...

    Commander Piter
    Participant
    #101332

    Nie ma co się smucić. Star Trek Online przechodzi na Free-2-Play już w styczniu! 😀 Możliwe że to było powodem wstrzymania prac nad ST:IS ❓

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram