Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Star Trek i Transformers - pendrive'y dla kolekcjonerów

Star Trek i Transformers - pendrive'y dla kolekcjonerów

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5188

  Wytwórnia Paramount przygotowała coś specjalnego dla fanów Star Treka i Transformers. To limitowana edycja pamięci USB, która ma ukazać się z końcem bieżącego miesiąca. W dalszej części prezentujemy zdjęcia.

  [more]

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Pendrive dla trekerów jest wzorowany na logo Gwiezdnej Floty, natomiast fani Transformers otrzymają symbol Autobotów kolorystycznie upodobniony do Bumblebee - jednego z bohaterów filmu. Na obu pendrive'ach, których pojemność wynosić będzie 4GB, znajdzie się odpowiadający modelowi film w formacie DivX. Urządzenia mają kosztować około 20 funtów.

  Źródło: Benchmark.pl[/more]

  zdarom
  Participant
  #81594

  Fajne. Jak na pendrive 4GB to cena wysoka, ale jak na zabaweczkę dla fana to w sam raz. Ja bym chciał oba, szkoda że u nas ich prawdopodobnie nie będzie 🙁

  Lo'Rel
  Participant
  #81610

  Ech te trekowe gadżety... 🙂

  Aved
  Participant
  #81798

  zaskakująco ładne (patrz pendrivy STar Warsów sprzed kilku miesięcy), ale chyba dość niepraktyczne. Wersja dla trekkerów mogłaby być zrobiona w drugą stronę.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram