Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Star Trek Hidden Evil

Star Trek Hidden Evil

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • Xalein
    Participant
    #1742

    Czy wie ktos skad moglbym ta gre sciagnac ❓ Za wszystkie wskazowki z gory dzieki

    OmegaOne
    Participant
    #9147

    Czy wie ktos skad moglbym ta gre sciagnac ❓ 

    Za wszystkie wskazowki z gory dzieki

    i spodziewasz sie innej odpowiedzi niz ..."z internetu" 😉

    .. ale luzik kaza dc ftp i innne wynalazki ... bo jezeli liczyles na konkretny adres to chyba cie zawiode 🙂

    Xalein
    Participant
    #9155

    Czy wiek ktos skad moglbym ta gre sciagnac ❓ 

    Za wszystkie wskazowki z gory dzieki

    i spodziewasz sie innej odpowiedzi niz ..."z internetu" 😉

    .. ale luzik kaza dc ftp i innne wynalazki ... bo jezeli liczyles na konkretny adres to chyba cie zawiode 🙂

    Na kazie i iMeshu nie moge znalesc tej gry

    Liranna
    Participant
    #9164

    Mam tę grę. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to niech piszą na mój e-mail lub na priv.

    Slawek
    Moderator
    #9165

    Nie zdziwyłbym się gdybyśmy tą gre zobaczyli niedługo w Action +. Jest ona sprzedawana w serii Xplosiv a CDA i A+ ostatnio w większości to właśnie gry Xplosiva dają. Hidden Evil w CDA nie dadzą napewno bo dostało bodajże 6, ale pozostaje nadzieja na A+ (po tej grze co dali ostatnio wszystkiego można się już spodziewać)Są też szanse na Elite Force'a w CDA gdyż on też jest w Xplosivie. Jednak po wysłaniu maila z pytankiem czy są szanse, że te gry znajdą się na Cover CD powiedzieli, że to tajemnica. Ale nadzieje można mieć. A co do samego HE to gierka jest fajna ale za krótka. Przeszedłem w dwa dni od kupienia. Można przejść kilka razy jak się chce ale po jakimś czasie stanie się to nudne...

    Xalein
    Participant
    #9189
    Quote:
    Mam tę grę. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to niech piszą na mój e-mail lub na priv.

    Dzisiaj kolega mi powiedzial ze zalatwi wiec sie wstrzymam

    Mycroft
    Participant
    #9481

    Jak ktos ma problemy z dostaniem jakiejs gry to please na priva mi wiadomosc... mam WSZYSTKIE 🙂 :P...

    Liranna
    Participant
    #9496

    Przydałoby sie, abys uzupełnił moją kolekcję. Chcę wszystkie, których jeszcze nie mam, resztę ustali się na privie.

    Qbah
    Participant
    #9548

    Mycroft jestes?? Dwie wiadomosci na priv'a poszly (chyba dwie :P) i cisza narazie 😥 A u Ciebie, Lirianno, mozna sie "zaopatrzyc" w jakas gre 😉 Tak do przetestowania 😉

    Liranna
    Participant
    #9551

    Tak dla przetestowania mogę zrobić i pożyczyć kopie bezpieczeństwa 😉 szczegóły na priv.

    Qbah
    Participant
    #9554

    No poszedl mesydz na priva 🙂 Qa'pla

    EddieGcT
    Participant
    #9611

    Lir jak tak to i ja bede musial sie zglosic do Ciebie po takie tam rozne 🙂

    Krusty
    Participant
    #9619

    A ma ktoś może starsze trekowe gry tzn. wtdane do 2000 roku?

    Qbah
    Participant
    #9627

    Mycroft, piszac, ze ma wszystkie, chyba te sprzed 2000 roku ma 🙂 Liranna moze tez 🙂 Ich sie mozesz spytac 🙂

    Liranna
    Participant
    #9656

    Nie wiem kiedy jaka gra była wydana, dlatego najlepiej na priv podać tytuł poszukiwanej, a sprawdzę czy ją mam.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram