Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek drugim najpopularniejszym tematem wśród bloggerów

Star Trek drugim najpopularniejszym tematem wśród bloggerów

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4712

  Tematy, najczęściej omawiane na blogach, według serwisu Airlock Alpha, to amerykańskie święto Memorial Day, i film, w którym główną role gra Enterprise. Nowy "Star Trek" jest tak popularny wśród bloggerów, że ostatnio zastąpił w rankingu prezydenta Baracka Obamę, a nawet byłego wiceprezydenta Dicka Cheneya jako temat najczęściej komentowany w internecie.

  [more]Zgodnie z analizą przeprowadzoną przez biuro analiz i pomiarów Nielsena jedynie Memorial Day jest bardziej popularny wśród bloggerów niż "Star Trek", co pokazuje, że nawet 45 lat później Kirk i Spock to świetny temat do rozmowy.

  Dyskusje o święcie Memorial Day zawierają porównanie cen i dzielenie się planami na świąteczny weekend, informuje Nielsen. Obama był tematem majowych rozmów, głównie z powodu jego nadziei w sprawie reformy kart kredytowych i niedawnej podróży na Środkowy Wschód.

  Jednak nawet jego kontrowersyjny występ w Notre Dame - co wystarczyło, by temat "Notre Dame" był na piątym miejscu w rankingu najczęściej komentowanych tematów blogosfery w maju - nie wystarczył by pokonać "Star Trek", znajdujący się na pozycji 2.

  Źródło: Airlock Alpha[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram