Forum Fantastyka Star Trek Star Trek - dossier

Star Trek - dossier

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 900 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    Dzikowy
    Participant
    #71101

    Zachwyty

    Prasa szaleje, rankingi rosną. A ja oczka przecieram... 😮

    fluor
    Keymaster
    #71110

    Wiesz jak to jest z recenzjami, każdy film musi mieć kilka pozytów na koncie... chociaż Hollywood Stock także nieźle rokuje:

    Dołączona grafika

    The D
    Participant
    #71136

    Kolejna rzecz o popularności Treka w Polsce (albo: spójrzcie jakie inne beznadziejne filmy aspirują do tytułu najbardziej oczekiwanych wink.gif )

    Myślę, że gdyby można było rozdzielać punkty, a nie wskazać jedną pozycję wynik byłby lepszy. ST nie ma w Polsce takiej marki jak choćby Terminator ani masy zadeklarowanych fanów, ale odnoszę wrażenie, że sporo ludzi kojarzy markę i z ciekawością pójdzie do kina. Z resztą sporo moich znajomych narzeka, że ostatnio nie kręcą w ogóle ciekawego SF.

    zdarom
    Participant
    #71159

    A sporo ludzi jak widzi w opisie filmu sci-fi to omija go z daleka.

    fluor
    Keymaster
    #71181
    Jamjumetley
    Participant
    #71182

    Z tym trupem to trochę przesadził...

    Krusty
    Participant
    #71184

    Bo Daily Mail to taki Fakt... wiesz poziom zobowiązuje.

    zdarom
    Participant
    #71190

    A ja nie do końca rozumuję co oznacza "Ostatnie pięć dekad przyniosło widzom 5 sezonów seriali i 10 filmów o zało0dze statku kosmicznego Enterprise"

    Lo'Rel
    Participant
    #71191

    Pięć seriali i 10 filmów. Ale Star Trek to był taki pół trup, nie oszukujmy się. I pomysłów też brakowało. Na szczęście trafił nam się J.J. 😛

    zdarom
    Participant
    #71192

    Pięć seriali i 10 filmów.

    Ale nie wszystkie były o entku.

    r_ADM
    Participant
    #71193

    To jeszcze sie ktos w Polsce emocjonuje tym, ze na onecie pisza bzdury?

    Barusz
    Participant
    #71194

    Od wielkiej bidy można uznać, że wzmienka o Entku odnosi sie tylko do filmów 😉

    To jeszcze sie ktos w Polsce emocjonuje tym, ze na onecie pisza bzdury?

    Jest takie powiedzenie: "35 % Polaków nie wie kim jest Paris Hilton. Niektórzy to mają szczęście..." Pewnie można to także odnieść do znajomości Onet.pl

    Krusty
    Participant
    #71195

    Pięć seriali i 10 filmów.

    Ale Star Trek to był taki pół trup, nie oszukujmy się. I pomysłów też brakowało. Na szczęście trafił nam się J.J. 😛

    Ach ten nowy narybek.

    Lo'Rel
    Participant
    #71196

    Ale co masz na myśli? Jeśli mnie, to śpieszę wyjaśnić, że jestem fanem Star Treka od mniej więcej 1990 roku, więc nie taki narybek znowu. Z kolei Abrams jako nowy narybek najwyraźniej sprawdził się doskonale. I to nie jest opinia z Onetu, ale z całego świata ogólnie rzecz biorąc.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 900 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram