Forum Fantastyka Star Trek "Star Trek: Deep Space Nine" Tribute

"Star Trek: Deep Space Nine" Tribute

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Participant

Oto małe video, które złożyłem razem do "kupy". Osobiście jestem dość zadowolony z wyniku 🙂

Utwory muzyczne wykorzystane w montażu to:

- "Passage terminated" Dennise'a McCarthy'ego

- "Star Trek Deep Space Nine theme - concert version"

Plik na youtube.com:

DS9 tribute

r_ADM
    Participant

Za dlugie, muzyka zle gra ze zdjeciami, zle dobrane i chaotycznie poukladanie sceny. Filmik robi wrazenie losowo wybranych obrazkow, ktore zadnej spojnej calosci nie tworza.pansp.

Pah Wraith
    Participant

Dzięki za reckę. Zaspokój moją ciekawość proszę i powiedz mi co to znaczy pansp. ? Oprócz tego, że jest to najłatwiejszy sposób by znaleźć przez google posty Januszka na rożnych forach i listach dyskusyjnych to nic się więcej nie dowiedziałem :]

r_ADM
    Participant

przepraszam ale nie moglem sie powstrzymac 😉

Pah Wraith
    Participant

Aha, spoko 🙂 Dziękuję za wytłumaczenie :Dnie ma sprawy - opinia to opinia, ale bardzo ważne że szczera 🙂

Piotr
    Keymaster

A ja szczerze sie z ta opinia nie zgodze. 😉 Jak dla mnie muzyka dobrze sie komponuje z obrazem i poza kilkoma jedynie wyjatkami jest odpowidnio zsynchronizowana ze scenami. Filmik zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie, lezka sie w oku kreci na wspomnienie tego serialu. 🙂

Dalek
    Participant

Muszę podzielić zdanie Piotra. Jakbym miał DS9 pod ręką to już bym włączał któryś odcinek.

Pitmistrz
    Participant

Masz za to u mnie wielkiego plusa, obudziły się we mnie dobre wspomnienia związane z tym serialem chyba zanurkuję do szafki i poszukam DS9. =)

GWYNBLEIDD
    Participant

Co tu duzo mowic Pah - swietne 😉 Az lezka sie w oku krecila gdy ogladalem a przeciez skopnczylem DS9 ledwie dwa miesiace temu. Znakomity pomysl, swietnie dobrane fragmenty no i to motto z Far beyond.... Wyslij do Paramountu moze filmik zrobi kariere 😉

Pah Wraith
    Participant

dzięki za wszystkie opinieGWYNBLEIDD - wyślę im to w paczce, podam jeszcze swój adres domowy i numer telefonu do właściwego dla mojej dzielnicy komisariatu Policji 😀

Radock
    Participant

Podoba mi się. Dobrze zmontowane i świetny dobór scen. Nie spodziewałem się, że montaż o DS9 bez scen batalistycznych może być tak dobry. Oceniłem wysoko. Pozdrawiam.

Unicorn
    Participant

Widziałam wcześniej ale komentuje teraz.... Bardzo fajny filmik!! Naprawdę mi się podobał. DS9 zawsze był moim ulubionym trekiem 😉 Świetny montaż i oczywiście ta muzyczka..Brawa za filmik!!

Pah Wraith
    Participant

Nie spodziewałem się, że montaż o DS9 bez scen batalistycznych może być tak dobry.

IMO to właśnie nie motyw wojny decyduje o sile tego serialu 🙂

Slawek
    Moderator

Na mnie filmik nie wywarł większego wrażenia. Owszem, nic nie mogę zarzucić samemu montażowi itp. ale aby zaraz się rozklejać nad DS9... nie, co to to nie. Przede wszystkim tribute sprawia wrażenie losowo dobranych scen bez większego sensu (z paroma wyjątkami). Dobra robota, ale mogło być lepiej ;>.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram