Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek Captain's Log Fan Collective na DVD

Star Trek Captain's Log Fan Collective na DVD

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #3384

    Poznaliśmy szczegóły mającego się ukazać 24 lipca kolejnego wydania tematycznego Star Trek Fan Collective. Tym razem box ma nosić nazwę Captain's Log i zawierać będzie odcinki wszystkich pięciu serii Star Trek, opowiadające o kapitanach poszczególnych seriali. Na każdym z pięciu dysków umieszczono odcinki oraz materiały dodatkowe z TOS'a, TNG, DS9, Voyagera oraz Enterprise.

    [more]I tak na pierwszym dysku znajdą się odcinki i materiały z TOS'a: Wprowadzenie i komentarze do epizodów - William Shatner i Joan Collins, Odcinki: wybór kapitana - City on the Edge of Forever, wybór fanów - Enterprise Incident oraz Ballance of Terror plus trzy materiały bonusowe;

    Dysk 2 TNG: wprowadzenia i komentarze do odcinków - Patrick Stewart, Odcinki wybór kapitana - In Theory, wybór fanów Chain of Command i Darmok oraz pięć materiałów bonusowych;

    Dysk 3 DS9: wprowadzenie i komentarze do epizodów Avery Brooks, Odcinki: wybór kapitana - Far Beyond the Stars, wybór fanów What you Leave Behind j In the Pale Moonlight oraz siedem materiałów bonusowych;

    Dysk 4 Voyager: wprowadzenie oraz komentarze do epizodów Kate Mulgrew, Odcinki: wybór kapitana - Counterpoint, wybór fanów - The Omega Directive oraz Flashback plus pięć materiałów bonusowych;

    Dysk 5 Enterprise: wprowadzenie oraz komentarze do epizodów Scott Bakula, Odcinki: wybór kapitana - Judgement, wybór fanów - These are the Voyages i First Flight oraz cztery materiały dodatkowe.

    Zaś tak prezentować się będzie okładka tego boxa:

    Dołączona grafika

    O wydaniu przeczytacie na tvshowsondvd[/more]

    Barusz
    Participant
    #52436

    Dysk 5 Enterprise: wprowadzenie oraz komentarze do epizodów Scott Bakula, Odcinki: wybór kapitana - Judgement, wybór fanów - These are the Voyages

    No to się zszokowałem.

    Żeby nie być gołosłownym, ja w to miejsce dałbym Rogue Planet i Stratagem.

    Gosiek
    Participant
    #52437

    Ja bym dała cokolwiek innego. Moim zdaniem These are the Voyages to najgorszy odcinek Entka, który serialem wybitnym przecież nie był. Ale cóż, podobno vox populi = vox Dei. 😉

    Hemrod
    Participant
    #52438

    Za to wybór odcinków TOSowskicyh dla mnie miodzio. City on the Edge of Forever to moim zdaniem jeden z najlepszych odcinków Trekowych.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram