Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek Beyond do poprawki

Star Trek Beyond do poprawki

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 59 total)
  • Author
    Posts
  • swgs1994
    Participant
    #122802

    A propo Rihanny:

     https://www.youtube.com/watch?v=fnS44Vg40WE

    snowman
    Participant
    #122816

    Do sieci trafiły cztery króciutkie reklamówki promujące nadchodzący film: Last Report, Discover, Big Attack oraz Bold.

     

    Jamjumetley
    Participant
    #122820

    Gdzieś czytałem, że w "Beyond" będzie dużo więcej McCoya i po klipach to rzeczywiście widać. BTW - w poniższym Pine mocno zajechał Shatnerem 🙂

    Mr Sulu... You can... Fly this thing... Right? 😛

    I. Thorne
    Participant
    #122821

    Pomysl placowki jest bardzo fajny. Mozna z tego zrobic miniserial, do tego koszty nie bylyby za duze. Ale to nie dla CBS, teraz musza byc cycki oraz wielkie dziala, na to idzie mlodziez. Star Gate Universe byl najlepszym stargejtowcem, ale sie nie sprzedal. Ludzie nie chca patrzec jak zaloga szuka wymiennikow powietrza i jedzenia, wola obcych i strzelanine.

    Lo'Rel
    Participant
    #122850

    Początkowo pomysł na Rihannę wydał mi się absurdalny, ale... Dlaczego Star Treka nie miałaby promować klasyczna piosenka? W przypadku Bonda jest to standard. Do tego klip jest bardzo ciekawy. I albo daję się wkręcić w machinę promocyjną, albo tak po prostu, ale pomysł na rozreklamowanie tego filmu jest ciekawy. Będę zadowolony, jeśli film okaże się dobrą przygodówką. Niczego więcej nie spodziewam się.

    snowman
    Participant
    #122851

    Osoba Rihanny nie stanowi najmniejszego problemu. Kurczę, nie miałbym nic przeciwko temu, by film reklamowała Maryla Rodowicz. Formuła kampanii reklamowej też jest mi kompletnie obojętna. Trudno się jednak zgodzić z podejściem w rodzaju "Będę zadowolony, jeśli film okaże się dobrą przygodówką.". Skoro w tytule filmu pojawia się hasło Star Trek, tego właśnie oczekuję. Amen 🙂

    Cross
    Keymaster
    #122852

    Trudno się jednak zgodzić z podejściem w rodzaju "Będę zadowolony, jeśli film okaże się dobrą przygodówką.". Skoro w tytule filmu pojawia się hasło Star Trek, tego właśnie oczekuję. 

     

    Tak jest.

    Lo'Rel
    Participant
    #122856

    Serio, oczekujecie w 2016 roku filmu który będzie Star Trekiem sprzed lat? Byłoby fajnie, ale niestety "cycki oraz wielkie działa"...

    Dlatego powtórzę, jeśli będzie to naprawdę wielka przygoda, bez idiotycznego patosu i zabijania tysięcy ludzi, tylko dlatego, że spodek rozwalający pół miasta fajnie wygląda,to mi to wystarczy. Bądźmy realistami, wszyscy wiemy jak to wygląda.

    FAB
    Participant
    #122871

    Ja do kina nie idę. Wysiadłem z tego "autobusu" przy pierwszym tworze Abramsa.

    Cross
    Keymaster
    #122874

    Serio, oczekujecie w 2016 roku filmu który będzie Star Trekiem sprzed lat?

     

    Oczywiście, że już nie oczekujemy. Ale zaznaczyć zawsze można 🙂 Ja też po pierwszym zrezygnowałem z kina, drugi obejrzałem na małym ekranie, trzeci to już chyba tylko z obowiązku...

    Lo'Rel
    Participant
    #122884

    Obejrzałem Dzień Niepodleglości - Odrodzenie. Po tym doznaniu wybiorę się też na W Nieznane. Nie wierzę, że może być coś jeszcze gorszego od DN.

    Cross, Star Treki stały się pełnoprawnymi blockbusterami. Oczekuję od nich tylko dobrej rozrywki.

    snowman
    Participant
    #122888

    Niby poprzedni zwiastun miał być ostatni, ale najwyraźniej ktoś zmienił zdanie...

     

    mad
    Participant
    #122889

    pachnie mi to hmm Voth!?

    snowman
    Participant
    #122899

    Byłem... Widziałem... Dosłownie po 30 sekundach pojawiła się pierwsza myśl, by opuścić seans. Po minucie byłem niemal pewien, że chcę wrócić do domu. Potem było trochę lepiej. Fabuła okazała się jednak niezwykle płytka... Element wokół którego zawiązano akcję nie został nawet zadraśnięty... Scenarzystów należałoby wysłać do jakiejś porządnej szkoły filmowej... Zamiast skupiać się na oprawie wizualnej oraz naśladowaniu oryginalnych relacji i dialogów należało więcej uwagi poświęcić opowiadanej historii... Nic dziwnego, że Axanar tak bardzo ich wystraszył. 😉

     

    P. S. Tłumaczenie na "standardowym" poziomie.

     

    "Intercept course, Mr. Sulu.", czyli zdaniem jakiegoś rodzimego geniusza "Proszę przechwycić kurs, Panie Sulu.". Skąd oni biorą tych tłumaczy? Nawet translator Google lepiej poradził sobie z tą linijką tekstu.

    domirex
    Participant
    #122900

    Aż tak źle? To se chyba pirata obejrzę.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 59 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram