Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek będzie wyświetlany w Polsce!

Star Trek będzie wyświetlany w Polsce!

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

United International Pictures poinformował mnie listownie, że "Star Trek" J.J.Abramsa będzie wyświetlany w Polsce, z datą premiery 20 lutego 2009!

Slawek
    Moderator

Aż mi się przypomniało Nemesis, które w moim mieście wyświetlane było jakieś pół roku po polskiej premierze a na seans przyszły wliczając mnie trzy osoby ;>. Gdyby nie *cough*siła perswazji*cough* jednej z nich to w ogóle by filmu nie puścili ;>.Cóż... podejrzewam, że tak będzie i tym razem.

Reyden
    Participant

Mam podobne obawy co T'R .Na Nemesis byłem 2 razy w kinie , raz z z klubem ( wtedy to jeszcze był śląski odział POGF , teraz to USS Silesia ) - to osób było sporo ,większość to klubowicze , może kilku było z poza fanklubu ST .Drugi raz było może 6 osób , w tym 4 to fani ST , jedne to był jakiś dzieciak i przyszedł z rodzicami .Tym razem może być podobnie .Z drugiej strony przez NEM nie było praktycznie żadnej reklamy w mediach ogólnych typu TV , Radio czy gazety itp. Zaś przy okazji premiery SW E III to nawet w supermarkecie były chrupki SW i gość udający Vadera . Więc dużo tu zależy od promocji filmu .

Xalein
    Participant

Na moim seansie były ze mną 4 osoby - wyciągnąłem kumpla, który nawet nie lubi sci-fi :PAle tak podniosłem frekwencję 😀

fluor
    Keymaster

Ja pamiętam, że w Warszawie były plakaty z Nemesis na przystankach i w metrze, więc o zerowej promocji nie można mówić.

Comm_Luke
    Participant

Z tego co ja pamiętam, to w Łodzi brak było jakiekolwiek promocji Nemezis. Jeśli nawet była to i tak nie da się jej porównać do promocji innych filmów.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram