Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Star Trek Armada I

Star Trek Armada I

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #53416

    Nabrałem ostatnio ochoty odświeżenia sobie stareńkiej Armady. Po instalacji wszystko działa jak należy poza jednym - kursor myszy jest strasznie wolny. Ustawienie jego czułości w opcjach na maks wpływa jedynie na menusy (zasuwa wręcz) ale w samej grze muszę kilka razy przesunąć myszą aby łaskawie doleciał na drugi koniec ekranu. Wersja gry to 1.2, oryginał z CDA. Czy jest na to jakiś sposób? Może nieoficjalny patch?

    Pitmistrz
    Participant
    #53417

    Mam tą samą wersje i niestety ten problem pojawia się ie tylko u ciebie.Grałem w armade dość dawno ale chyba dało się go rozwiązać przez zmianę rozdzielczości w grze, ale nie daję za to glówy w każdym razie coś w ustawieniach zmieniłem i chodziło w miarę normalnie.

    Slawek
    Moderator
    #53418

    Faktycznie pomogło obniżenie rozdzielczości do... 800x600. Gra teraz wygląda koszmarnie na dużym monitorze. Tak więc gdyby istniał jakiś alternatywny sposób na ten kursor to będę wdzięczny za info.

    Q__
    Participant
    #244902

    Powspominajmy...

    Także dwójkę:

    Do wrzucenia w/w filmików zainspirowały mnie słowa Toudiego:

    Bardzo chciałbym oglądać piękne okręty znane z czasu sprzed ST11.

    Choć poza aspektem okrętowym chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na to, jak ładnie jest tam ukazany kapitański potencjał Worfa.

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram