Forum Trek.pl Newsy Star Trek "Star Trek" Abramsa nagrodzony

"Star Trek" Abramsa nagrodzony

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 31 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #4696

    W piątek odbyło się dziesiąte doroczne Rozdanie Nagród Złotego Trailera, a Star Trek XI zebrał cztery nagrody, łącznie z nagrodą za Najlepszy Pokaz.

    [more]Jak napisał serwis indieWIRE, fani Star Treka nie powinni być zaskoczeni usłyszawszy, że Star Trek XI zdobył nagrodę w kategorii Przeboju Lata 2009, jako że Star Trek XI jest wciąż na prowadzeniu w wynikach finansowych za ostatnie cztery tygodnie.

    Na dodatek Star Trek XI otrzymał nagrodę za Najlepszy Telewizyjny Pokaz Lata 2009 za swój trailer pokazany podczas imprezy Superbowl. Chodzi o fragment, w którym Christopher Pike dodaje odwagi młodemu Kirkowi, by stał się lepszy niż jego ojciec.

    Czwartą nagrodę Star Trek XI otrzymał za Najlepszy Plakat Letniego Przeboju 2009.

    Źródło: Trektoday[/more]

    Jamjumetley
    Participant
    #73840

    Miło patrzeć jak film pobija kolejne rekordy i zdobywa nagrody 🙂

    Toreth
    Participant
    #73842

    W HK miał premierę w czwartek i już jest na 1 miejscu oglądanych filmów. Sama byłam 2 razy 🙂 Nawet Salvation jest za nim.

    r_ADM
    Participant
    #73844

    Na przeboj lata to jeszcze chyba za wczesnie.

    Lo'Rel
    Participant
    #73845

    Póki co okupuje czołówkę, nawet w Polsce wrócił na 2 miejsce.

    Jamjumetley
    Participant
    #73846

    Na przeboj lata to jeszcze chyba za wczesnie.

    Latem z blockbusterów, które są w stanie zagrozić ST, mamy właściwie tylko Transformers 2 i ewentualnie G.I Joe.

    r_ADM
    Participant
    #73850

    W stanie zagrozic? 🙂 Imo transformery otwarcie beda miec co najmniej na poziomie 100 milionow jak nie wiecej.edit: chodzi mi o pierwszy tydzien 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #73851

    W stanie zagrozic? 🙂 Imo transformery otwarcie beda miec co najmniej na poziomie 100 milionow jak nie wiecej.

    No dobra - "które będą konkurencją dla ST" 😛

    Kamil
    Participant
    #73868

    OoooO fajowo. Fajnie że nowy Star Trek wrócił z takim hukiem. Odnosi sukces za sukcesem. Może Oscara dostanie heh 😆 w co wątpie ale pomarzyć dobra rzecz. Myślicie że jednego przynajmniej złotego globa dostanie??

    Eviva
    Participant
    #73869

    Kamil, błagam, nie rób takich błędów ortograficznych! Jestes przecież dorosłą mężczyzną, nie?Co do meritum wypowiedzi, to się podpisuję.EDIT:Wiem, że jestem strasznie nadajedliwa z ta ortografią, ale dostaję wysypki nerwowej na widok kaleczenia pięknej polskiej mowy. Dzięki za zrozumienie 🙂

    fije
    Participant
    #73871

    Kurcze... a ja mam mieszane uczucia, byłem w kinie, film mi sie podobał, ale znowu nie aż tak... Przykładowo bardziej mi sie Nemesis podobał, a nie odniósł takiego sukcesu co STXI, wrecz przeciwnie fani uznali go za klape. nie wiem, może mam sentyment do serii TNG, bo na niej sie wychowałem.Pozdr.

    Eviva
    Participant
    #73872

    Kurcze... a ja mam mieszane uczucia, byłem w kinie, film mi sie podobał, ale znowu nie aż tak... Przykładowo bardziej mi sie Nemesis podobał, a nie odniósł takiego sukcesu co STXI, wrecz przeciwnie fani uznali go za klape. nie wiem, może mam sentyment do serii TNG, bo na niej sie wychowałem.

    Pozdr.

    Nie przejmuj sie, każde z nas ma mieszane uczucia, z tego czy innego powodu. Tak czy tak, mamy restauracje Treka, to niemal restauracja obalonej monarchii.

    Cross
    Keymaster
    #73873

    Dla mnie nieporozumienie.

    Kamil
    Participant
    #73875

    Kurcze... a ja mam mieszane uczucia, byłem w kinie, film mi sie podobał, ale znowu nie aż tak... Przykładowo bardziej mi sie Nemesis podobał, a nie odniósł takiego sukcesu co STXI, wrecz przeciwnie fani uznali go za klape. nie wiem, może mam sentyment do serii TNG, bo na niej sie wychowałem.

    Pozdr.

    😮 Bosz że co czy je dobrze widze ❓ Nemesis był i jest jednym wielkim bublem. Robionym na szybkiego byle jak.

    Lo'Rel
    Participant
    #73876

    Bez przesady, Nemesis nie był taki zły, był robiony w starej formule ale z pewnymi nowatorskimi elementami które ogólnie nie przeszły.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 31 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram