Forum Fantastyka Star Trek ST: Borg Encounter

ST: Borg Encounter

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
  • Author
    Posts
  • Krusty
    Participant
    #1727

    Przeglądając jeden z zachodnich serwisów o filmach natknołem tym coś więcej?

    Coen
    Participant
    #8860

    Ja wiem tylko ze jesli głwnymi bohaterami beda drony i borg to ja podziekuje z gory :]

    Xalein
    Participant
    #8861

    Ja wiem tylko ze jesli głwnymi bohaterami beda drony i borg to ja podziekuje z gory :]

    Jesli serial/film bylby o Borgu i dronach to chyba bardzo nudny, ciagle pokazywaliby opor i asymilacje

    EddieGcT
    Participant
    #8877

    Oj tak tak to bylo by strasznie nudne, leci sobie szescianik jakas planetka to ciach i asymilacja, jakis stateczek i ciach i tak dalej 🙂

    Za fajnie bylo by zobaczyc Klingonow hehe 🙂

    Coen
    Participant
    #8883

    Klingoni to by i borg nakopali:) W walce floty z szescianem zastanawiam sie kto by kogo bral abordazem:)

    mnemen
    Participant
    #8891

    Mi to brzmi jak tytuł gry :)Ale serial o Borg byłby fajny. Na przykład w pierwszym sezonie powstanie rasy i rozwój, a kolejnych ukazywanie jakiś pomniejszych ras, ich kultury, życie i dramatyczne próby prztrwania. A na koniec zniszczenie kolektywu...

    EddieGcT
    Participant
    #8908

    Mi to brzmi jak tytuł gry 🙂

    Ale serial o Borg byłby fajny. Na przykład w pierwszym sezonie powstanie rasy i rozwój, a kolejnych ukazywanie jakiś pomniejszych ras, ich kultury, życie i dramatyczne próby prztrwania. A na koniec zniszczenie kolektywu...

    Hmmmm gdyby to tak miało wygladac to moze nie bylo by to takie zle, nawet dosc ciekawe, takie badanie kultury napotkanych ras a pozniej wiadomo 🙂 chociaz to zniszczenie kolektywu to tak jakos dziwnie mi brzmi 😉 chociaz to bylo by niezle zakonczenie, no moze nie dla Drupiego 🙂

    Slawek
    Moderator
    #8914

    A czy ktoś nie wpadł na ten sam pomysł co ja i nie robi sobie jakiś jaj?? 😛 Bo mi się wydaje, że tak.

    Q
    Participant
    #8921

    A czy ktoś nie wpadł na ten sam pomysł co ja i nie robi sobie jakiś jaj?? 😛 Bo mi się wydaje, że tak.

    Nie co ty....

    Sam widzialem zapowiedzi...

    Powaznie...

    powaznie...

    niepowaznie...

    Kronos
    Participant
    #8924

    Początek do serialu już jest 😀 w moim opowiadaniu 😉

    Xalein
    Participant
    #8953

    Początek do serialu już jest 😀  w moim opowiadaniu  😉

    A gdzie mozna to opowiadanie przeczytac ❓

    Coen
    Participant
    #8955

    Z Miesiac było na TSS, a obecnie jest na USS Ocean

    Kronos
    Participant
    #8957

    Z Miesiac było na TSS, a obecnie jest na USS Ocean

    Dokładnie było na TSS przed modernizacją , a teraz znajdziesz je na USS Ocean tytuł - Początek końca - miłej lekturki życzę 😀

    Xalein
    Participant
    #8958

    Z Miesiac było na TSS, a obecnie jest na USS Ocean

    Dokładnie było na TSS przed modernizacją , a teraz znajdziesz je na USS Ocean tytuł - Początek końca - miłej lekturki życzę 😀

    A te czytalem, bardzo ciekawa teoria powstania tej rasy, ale bardziej to opowiadanie pasowalo by na film a nie na serial, przynajmniej takie jest moje odczucie 🙂

    Q
    Participant
    #8962

    Borg to tylko krótki serial lub jeden film na dluższą mete staloby sie to zbyt monotonne.

    Praktycznie bohaterem bylaby tylko królowa-nudy.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram