Forum Fandom Kluby i grupy Kujawskie Forum Treka Sprawy Organizacyjne

Sprawy Organizacyjne

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 283 total)
  • Author
    Posts
  • Raider71
    Participant
    #30327

    Ja uważam, że spotkania powinny być zawsze w Toruniu bo każdy ma do Torunia najbliżej:Z Bydgoszczy z 60kmZ Włocławka z 50kmZ Grudziądza z 'niewiele'kmZ Torunia z 0km

    I. Thorne
    Participant
    #30376

    No to decydujcie szybko, bo nie wiem gdzie mam jechać.

    Antikan
    Participant
    #30425

    A ja proponuję ostatni weekend lipca - to jest 29-30, poniewaz w piatek 15 wyjezdzam- nie bedzie mnie do 24. Takze jesli chodzi o lipiec mi odpowiada termin od 25 do konca. Jesli chodzi o miejsce podobnie jak Kaleh - optuje za Bydzia lub Toruniem ...

    CoBrah
    Participant
    #30426

    No ja nie wiem,czy mi ten przyszly weekend pasuje,czy gdzies nie wyjade.Ale termin mozna jednak przelozyc na pozniejszy,by wiecej osob moglo pojawic sie na spotkaniu 🙂

    Vashar
    Participant
    #30427

    Witam ;>To moze ja doloze swoje... 29 lipca mi i Asi by pasowal... ale tak kolo godziny 16-17 do tego w Bydgoszczy... natomiast 8 lub 9 sierpnia by nam pasowal w Toruniu i Bydgoszczy ;>(nie ma to jak jeszcze bardziej zamieszac :> )

    Raider71
    Participant
    #30429

    Ja obstaje nadal przy 16v17 lub 23v24, bo później wyjeżdżam

    I. Thorne
    Participant
    #30430

    Ja bym osobiście wolał Toruń bo mam dobre pociągi (z Bydgoszczą są gorsze połączenia).A termin dowolny.

    CoBrah
    Participant
    #30460

    Mi poczatek sierpnia na pewno nie pasuje.Ehh, nie dane mi bedzie byc na wakacyjnym spotkaniu...

    Kaleh
    Participant
    #30542

    29 mi pasuje najprawdopodobniej. Chociaż nie jest to do końca pewnie. jAk na razie zajmują mnie badania terenowe a potem ruszę w końcu na zasłużone wakacje 🙂

    I. Thorne
    Participant
    #30894

    Może wreszcie ktoś ustali termin spotkania?Mi tam pasuje 29, ale tylko w Toruniu.

    Romulanka
    Participant
    #30902

    Mi tam pasuje 29, ale tylko w Toruniu.

    A mi tylko w Bydgoszczy, 30 rano wyjezdzam i wolalabym sobie podarowac wyjazdy dzien wczesniej...... Tym bardziej, ze mam czas dopiero po pracy....

    Kaleh
    Participant
    #30931

    Od bidy 29ty w Toruniu ale nie wiem czy bym sie wyrobił. 30tego impreza rodzinna więc nici ze spotkania a sierpień to dla mnie biała plama w kalendarzu. Nie wiem jeszcze nawet kiedy w końcu na wakacje ruszę więc nie mogę za bardzo ustalać....

    I. Thorne
    Participant
    #30969

    Oj chyba spotkamy się dopiero we wrześniu 😥

    CoBrah
    Participant
    #30981

    No chyba tak...To bylo wiadome od dawna 😆

    Kaleh
    Participant
    #30995

    I to spotkamy się o ile NAM BYDGOSZCZANOM tzn Co'brah-owi i kapitanowi nie będzie to kolidować z radosną twórczością o nazwie praktyki nauczycielskie 😀 Biedne dzieci....

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 283 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram