Forum Fandom Kluby i grupy Kujawskie Forum Treka Sprawy Organizacyjne

Sprawy Organizacyjne

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 283 total)
  • Author
    Posts
  • Kaleh
    Participant
    #29977

    Pora na ustalenie wstępnych kwestii związanych z najbliższym spotkaniem 😀 Może być koniec lipca - najprawdopodobniej - gdyż początek zajmują mi rozmaite imprezy rodzinne. Tyle że jeszcze nie wiem kiedy ruszę w wakacyjną trasę tzn. byle dalej, byle taniej, byle dłużej 😉

    Raider71
    Participant
    #29982

    Ze mną jest kłopot, bo nie wiem kiedy będe jechał na obóz językowy...

    Kaleh
    Participant
    #30011

    Wszyscy rozumiemy - wakacje 🙂 No ale w każdym razie jakby co to z będą sparringi CCGowe mit Cobrah und Remoh 😀

    CoBrah
    Participant
    #30013

    Ja tam jeden dzien w lipcu zapewne znajde,ale dopiero w drugiej polowie miesiaca 🙂

    Raider71
    Participant
    #30190

    Moja propozycja:Miejsce: Wloclawek lub TorunData: 23 v 24 lipiec albo 16 v 17Co wy na to??

    I. Thorne
    Participant
    #30200

    Ja bym raczej proponował Grudziądz (teraz na mnie pora). A czas pewnie koniec lipca.

    CoBrah
    Participant
    #30208

    No cos tam kiedys bylo mowione, ze nastepny bedzie Grudziadz 🙂 Jak dla mnie moze byc...I bardziej reflektuje na wczesniejszy termin,16-17 lipca na przyklad 😀

    I. Thorne
    Participant
    #30230

    Dla mnie może być.Ale czy to będzie ogólnotrekowe spotkanie czy raczej tylko dla karciarzy?

    Raider71
    Participant
    #30238

    ogólnotrekowe?!

    CoBrah
    Participant
    #30244

    I.Thorne,ty nie rob z karciarzy jakiejs izolowanej grupy,ktora organizuje sobie osobne spotkania 😀 To ma byc-tak mysle-jak najbardziej,jak zawsze, ogolnotrekowe 🙂 Tym bardziej ze miala ruszyc powoli jakas rozgrywka w RPG...

    Raider71
    Participant
    #30270

    I wreszcie ktoś coś mądrego napisał(na temat RPG)Dodam, że CCG może być, ale trzeba się skoncentrować na RPG-u także

    Vang
    Participant
    #30292

    Gdyby było spotkanie 15 lipca w Toruniu, to bym się zjawił, 16 niestety wyjeżdżam. No wiem, że o dużo proszę 🙂

    I. Thorne
    Participant
    #30295

    Oj raczej chyba jest zaklepane, że u mnie w Grudziądzu.A pytałems się bo chodziło mi o to czy szykować u mnie w domu czy w plenerze (jak ogólnotrekowe to raczej w jakimś ogródku).

    Raider71
    Participant
    #30309

    Ja popieram spotkanie 15 w Toruniu(no co bliżej mam a i innym pomogę)

    Kaleh
    Participant
    #30315

    A ja proponuję następny tydzień tzn. po 17tym gdyż mam imprezy rodzinne tzn. wesele po drodze i weekend nadchodzący odpada. Jako miejsce może znów Bydgoszcz??? Chociaż Toruń też może być. Co do Grudziądza to 1,5 tyg temu byłem i na razie wystarczy 😀

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 283 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram