Forum Fandom Kluby i grupy Kujawskie Forum Treka Sprawy Organizacyjne

Sprawy Organizacyjne

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 283 total)
  • Author
    Posts
  • Raider71
    Participant
    #57507

    Cóż, ja zaglądam. To w końcu kiedy najbliższe spotkanie? Przydałoby się ustalić coś konstruktywnego.

    I. Thorne
    Participant
    #57508

    Ja tez sprawdzam.Proponuje jak wczesniej. Jakaś sobota. Im szybciej tym będę mieć większą presję by przyszykowac talię.PS. Będę miec sporo R z dodatków Voyager, Holodeck Adventures i The Motion Pictures. Ktoś chce coś zakupić?

    CoBrah
    Participant
    #57520

    To chyba pierwsza sobota po swietach jest takim pierwszym możliwym terminem.

    I. Thorne
    Participant
    #57523

    Jestem za. Kto chętny do asymilacji?

    Raider71
    Participant
    #57608

    Pierwsza sobota po świętach->ok

    CoBrah
    Participant
    #57897

    No to możemy chyba zaczac planowac? :)Po pierwsze miasto: ja proponuje Bydgoszcz 😀

    I. Thorne
    Participant
    #57899

    Planować? Przeciez wszystko już ustalone :>Miejsce: ToruńCzas: najbliższa sobota

    Raider71
    Participant
    #57901

    Jaka Bydgoszcz? To przecież lata świetlne stąd. A Toruń jest ok, wszyscy mają równie blisko. Sobota, o godzinie?

    I. Thorne
    Participant
    #57902

    Zapewne od południa wzwyż. Musze sprawdzić jak jeździ to PCCG Arriva czy jak mu tam.

    Raider71
    Participant
    #57909

    Każda godzina jest ok, szczególnie po tym jak mi obniżyli cenę za pospieszne.

    CoBrah
    Participant
    #57922

    Ehh, a Bydgoszcz to takie ładne miasto :)No dobra, to Toruń...a jak przyjadę to PKSem 😀

    I. Thorne
    Participant
    #57923

    Ja pociąg mam o 9.52, więc w Toruniu będę około 11, chyba że Arriva PCC się spóźni.Zbiórka jak zwykle, pod pomnikiem.

    I. Thorne
    Participant
    #57945

    Mała zmiana planów.Przybywam do Torunia o 9.00 by rozegrać wczesniej pojedynek karciany ( I. Thorne vs Raider - CLASH OF THE TITANS! 🙂 ) Kto chce go zobaczyć musi wcześniej wstać.Skończymy po jakiś 2 godzinach, więc gdy przybędziecie około 12 to nie będziecie musieli nudzić się w czasie gry. Oczywiście w takim wypadku miejsce zbiórki to od razu Krzywa Wieża.

    CoBrah
    Participant
    #57950

    Kto oprócz mnie ma jeszcze dołączyc? :)Ja nie lubie wcześnie wstawac, więc pojawię się pewnie jakoś w środku rozgrywki.

    I. Thorne
    Participant
    #57953

    Będzie jeszcze nasza tajna agentka - Romulanka. Wie o spotkaniu smsem, bo ostatnio na forum nie zagląda.

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 283 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram