Forum Fandom Kluby i grupy Kujawskie Forum Treka Sprawy Organizacyjne

Sprawy Organizacyjne

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 283 total)
  • Author
    Posts
  • Kaleh
    Participant
    #2478

    Temat stworzony dla potrzeb organizacji spotkań/potyczek/wymian/wyjazdów i wszelkich tego typu spraw.Punkt 1 to najbliższe Kujawskie Spotkanie TrekoweCzas? 25 czerwiecMiejsce? ToruńZapraszam wszystkich do średniowiecznego, nadwiślańskiego grodu znanego z pierników i astronomów 🙂 Najlepszym punktem zbornym byłby pomnik Kopernika lub fontanna Flisak ale nie ma problemu by odebrać kogoś z dworca lub Placu Rapackiego (1 przystanek za mostem). Miejscem pobytu będzie albo Krzywa Wieża albo któreś z parasolek na rynku (o ile nie przeszkadza wam szwargot zagranicznych turystów).Najkorzystniejszą porą spotkania byłaby podejrzewam godzina 11.00 tak aby nacieszyć się towarzystwem i wygadać do woli. Zaraz wypisze listę optymalnych połączeń kolejowych.Dla przyjeżdżających z Bydgoszczy:2 pociągi osobowe: pierwszy rusza z Bydgoszczy o 9.00 i jest na miescu 10.01; drugi natomiast rusza 10.00 i dociera do Torunia o 11.05 - nie martwcie się w razie czego poczekamy.Dla reszty osób połączenia podam wkró?ce bo wysypał się kolejowy rozkład jazdy 🙁 Nie martwcie się czas jeszcze jest :DDzięki pomocy Vashara (Federacja nie zakłócała jego częstotliwości) pod spodem znajdziecie listę najwygodniejszych pociągów :)Warszawa -> Toruń06:54 -> 09:4810:08 -> 12:56Włocławek -> Toruń09:09 -> 9:4810:41 -> 11:2112:16 -> 12:56Gdańsk -> Toruń08:28 -> 10:19 Bydgoszcz (przesiadka w Bydgoszczy o 10:27 do Torunia) -> 11:21Grudziądz -> Toruń08:16 -> 9:28 Bydgoszcz (przesiadka o 10:00 do Torunia) -> 11:0510:40 -> 12:25Powrotne pociągi zawsze można na miejscu 🙂

    CoBrah
    Participant
    #29529

    Ja przychylam sie do zdania Antikana - jestem za pozniejsza godzina, tak np 13 🙂

    Kaleh
    Participant
    #29542

    Lenie!!!!! Do Gdańska udało się wcześnie dojechać to do Torunia też. Ale może być samo południe jako pora spotkania. Wcześniej chętni mogą udać się ze mną na zwiedzanie toruńskich fortyfikacji z XIX wieku - polecam.... może Remoh się skusi?

    CoBrah
    Participant
    #29558

    Torun jest za blisko,by tak wczesnie wstawac 😀

    I. Thorne
    Participant
    #29559

    Ja prawdopodobnie nie przybędę 😥 ponieważ 21 wyjeżdzam na wczasy do Cetniewa. Ale to nie jest jeszcze takie pewne.

    Kaleh
    Participant
    #29838

    Mała zmiana planu:Czy pasuje przełożenie spotkania o DZIEŃ wcześniej tzn. na PIĄTEK????? Dla mnie to nie jest żaden problem po prostu w teren pojadę kiedy indziej ale jak tam reszta załogi?

    Raider71
    Participant
    #29839

    Mnie oczywiście pasuje, gdyż i tak muszę jechać zawieźć dokumenty do Torunia

    Kaleh
    Participant
    #29881

    Tak więc ostatecznie:Spotkanie odbędzie się w ten PIĄTEK o 13.00 - spotykamy się pod Kopernikiem. Ja mogę być trochę nie w formie za co przepraszam bo wcześniej świętuję Noc Kupały czyt. Świętojańską w Lesie Piwnickim - ale postaram się dotrzeć 😉

    Raider71
    Participant
    #29894

    pod Kopernikiem znaczy się pod pomnikiem, tak?Czyli pod jakim adresem, ew. na jakiej ulicy(raczej kiepsko Toruń znam)A jeśli chodzi o sprawy rozrywkowe:1.Mam rozumieć, że robimy sesję. Kto będzie ją prowadził?2.Co z CCG(Może jednak trochę pogramy?). Jeśli możecie weżcie romulańskie karty bo potrzebuje.3.Coś jeszcze jest w planach?

    Romulanka
    Participant
    #29905

    pod Kopernikiem znaczy się pod pomnikiem, tak?

    Czyli pod jakim adresem, ew. na jakiej ulicy(raczej kiepsko Toruń znam)

    Rynek Staromiejski, tak z grubsza rog od strony Zeglarskiej i Szerokiej. Tal Shiar poleca mapke ze stronki: http://www.miasto.torun.pl/ Wypatruj tlumow wycieczek krecacych sie wokol pomnika ;>

    Ze spraw CCG: Cobrah proszony jest o podanie dogodnego terminu/miejsca odbioru kart.

    CoBrah
    Participant
    #29909

    No dobra,sprawdzilem pociagi...i wyszlo na to,ze albo bede duzo za wczesnie(11.27),albo za pozno(13.23). Najbardziej prawdopodobna jest ta druga opcja,czyli jakbym sie nie zjawil o 13.00,to zaczynajcie beze mnie,ja sie skontaktuje i dojde 🙂

    Kaleh
    Participant
    #29915

    Będziemy czekać Co'Brah, będziemy - ja mogę się minimalnie spóźnhić jeśli skoczę najpierw do domu doprowadzić się do prządku. W razie czego sesję RPG poprwoadzi ME 🙂 A dodatkowe atrakcje? Zobaczymy jak tam z czasem się uwiniemy i ile ludzi w międzyczasie będzie mnie szukać 😉 CCG? Hehm.... mogę wziąć jakieś karty na wymianę ale.... hmmm.... zrywamy z nałogiem.....

    Antikan
    Participant
    #29920

    Piątek niestety dla mnie odpada- póki co siedzę w Gdańsku na praktykach i po prostu z tego powodu nie mogę... Zresztą nie wiem też czy w sobotę bym się zjawił... Ja pasuję i wyczekuję soptkania w lipcu (jakoś na początku mam nadzieję)... Pozdrowienia dla kapitana i całej załogi prosto z grodu Neptuna 😉 ...

    CoBrah
    Participant
    #29927

    CCG? Hehm.... mogę wziąć jakieś karty na wymianę ale.... hmmm.... zrywamy z nałogiem.....

    Ale chyba nie ostatecznie? 😉 Bo ja zamierzam sobie jeszcze troche pograc 😀

    Widze tez,ze na jutrzejszym spotkaniu nie bedzie wielu osob,wiec skoro Raider71 jest zainteresowany,to ja wezme karty ze soba 🙂

    Do jutra!

    Raider71
    Participant
    #29929

    Kurde jeszcze trzeba płytki nagrać...Pociąg mam niekorzystny:( Zajeżdżam na ósmąJa jestem za grą w CCG!!!!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 283 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram