Forum Fandom Kluby i grupy USS Silesia Spotkanie Ślązaków

Spotkanie Ślązaków

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • Author
    Posts
  • Liranna
    Participant
    #5824

    Tak się ostatnio zastanawiałam ile osób ze Ślaska tak naprawdę zagląda na to forum. To zapewne się teraz okaże.Proponuję abyśmy się umówili na jakieś spotkanie przy piwku czy kto co tam lubi np w sobotę 16 października 2010r. Kto byłby zainteresowany?

    Manul
    Participant
    #93245

    A że niby w jakim mieście miałoby to być? Bo jeżeli Katowice to może by mi się nawet udało na transporcie zaoszczędzić.

    Liranna
    Participant
    #93281

    Ano tak, nie napisałam. W Katowicach oczywiście 🙂

    Zuza
    Participant
    #93318

    Muszą byc "Ślązaków"? 🙄

    Liranna
    Participant
    #93320

    Nie muszą być tylko Ślązacy 🙂 Ale przecież Ty jak najbardziej jesteś Tyszanko 😛

    Sfinks
    Participant
    #93325

    Zaglądać to się może i zagląda i na spotkanie by się z chęcią poszło, ale ja tak teraz mam, że pracuję w każdą sobotę popołudniu i w związku z tym nie będę mogła przyjść ,ale mam nadzieję, że spotkanie się odbędzie, że inni dopiszą, a ja na następne jeśli nie to się zjawię 😉

    Liranna
    Participant
    #93352

    Dokładne dane spotkania:

    Dzień: 16 październik 2010

    Godzina: 16:00

    Miejsce: Katowice, ul Stawowa (obok fontanny w kształcie żaby) później pójdziemy gdzieś siąść

    Dla tych, którzy mogą mnie jeszcze nie znać tak wyglądam:

    Dołączona grafika

    fluor
    Keymaster
    #93354

    Wystarczyło powiedzieć, że założysz mundur 😉

    Liranna
    Participant
    #93365

    Na spotkanie nie założę 🙂

    Zuza
    Participant
    #93390

    Ty jak najbardziej jesteś

    Co to to nie, to przypadek był 😛

    Liranna
    Participant
    #93498

    Ile osób ostatecznie ma zamiar zjawić się na spotkaniu? Czekam na zgłoszenia do piątku do 16:00.

    Liranna
    Participant
    #93518

    Skoro nikt niestety się nie zgłosił, uznaję termin za nieaktualny, a wielka szkoda. Myślałam, że da się jeszcze zebrać garstkę zainteresowanych wspólnymi pogawędkami i piwkiem 🙁

    Alucard87
    Participant
    #105651

    Aż żal serce ściska, że w Ślązakach i Zagłębiakach umarł Duch Kirka 😛 Zacząłem wprawdzie nowy temat, ale ten też obudzę. Damy radę jakoś zrestartować inicjatywę?

    azor1985
    Participant
    #106328

    Mam nadzieje okolice Bytomia na spotkanie mile widziane:D

    Liranna
    Participant
    #116116

    Zapraszam na spotkanie, które odbędzie się dnia 15.02.2014 o godzinie 16:00. Stolik w Goblinie mam już zarezerwowany. Liczę na Was 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram